Rozjaśniacze i produkty do dekoloryzacji włosów

liczba produktów: 16
Rozjaśniacze i produkty do dekoloryzacji włosów

Jaki produkt do rozjaśniania i dekoloryzacji? czytaj

Jak wiadomo kobieta zmienną jest. Często jednak podejmujemy zbyt pochopnie decyzje o zmianie koloryzacji i aby powrócić do wcześniejszego wyglądu należy sięgnąć po “ostatnią deskę ratunku”, którą są rozjaśniacze do włosów. Co warto zatem o nich wiedzieć?

Do czego służy rozjaśniacz do włosów?

Dekoloryzator inaczej nazywany również rozjaśniaczem, a nawet odbarwiaczem to produkt, który pozwala na znaczną zmianę koloru włosów. Jest to środek bardzo mocny, który powoduje głęboką zmianę w strukturze włosów.

Jakie możemy znaleźć typy rozjaśniaczy?

Rozjaśniacze do włosów można znaleźć w wielu formach, typach, konsystencjach. Sprawdźmy więc czym się charakteryzują. Dekoloryzatory możemy podzielić ze względu zastosowanie, gdzie:

- niebieski i biały służą do odbarwienia tradycyjnego

- silver pomaga uzyskać srebrny odcień włosów

- czerwony, żółty, pomarańczowy pomaga nadać barwę włosom

- różowy, zielony służy do likwidacji czerwonych refleksów

Jak działa rozjaśniacz do włosów?

Rozjaśniacz ma za zadanie oczywiście odbarwić włosy, aby zmienić znacząco ich kolor. Po połączeniu rozjaśniacza z utleniaczem i zaaplikowaniu go na włosy następuje proces utleniania. Wtedy otwiera się łuska włosa umożliwiająca rozjaśniaczom wniknąć głębiej dzięki czemu dochodzi do zerwania wiązań melaninowych i niszczenia pigmentu.  

Czym jest dekoloryzacja włosów?

Zabieg dekoloryzacji polega na ściągnięciu aktualnego koloru z włosów farbowanych, aby zmienić radykalnie kolor włosów. Konieczne jest jednak ocenienie na początku kondycji włosów, gdyż jest to zabieg bardzo inwazyjny mogący znacznie wpłynąć na dalszą ich strukturę, a tym samym wygląd.

Jak widzicie zastosowanie rozjaśniacza na włosy nie wpływa korzystnie na ich kondycję. Warto zatem zastanowić się i dobrze przemyśleć decyzję o ich zastosowaniu. Wybierajcie tylko sprawdzone i profesjonalne produkty oraz doświadczonego fryzjera, aby zachować piękne i przede wszystkim zdrowe włosy.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Rozjaśniacze (16)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: