Pianki pigmentujące do włosów

liczba produktów: 27
Pianki pigmentujące do włosów

Jaka pianka pigmentująca? czytaj

Chcesz poeksperymentować z kolorem włosów, a nie zmieniać go na stałe? Nie zależy Ci na trwałym efekcie? Spróbuj pianek pigmentujących. Te produkty pozwalają na zmianę koloru, który spłucze się po kilku myciach. Na czym polega ich działanie?

Jakie jest działanie pianki pigmentującej?

Pianka pigmentująca osadza się jedynie na powierzchni włosa, a nie wnika do jego wnętrza, przez co nadaje mu kolor tylko na krótki czas. Dzięki temu wraz z każdym myciem stopniowo się spłukuje. Zadaniem pianki jest nie trwała zmiana koloru włosów.

Jakie są efekty stosowania pianki pigmentującej?

Dzięki niej w kilkanaście minut odmienisz kolor swoich włosów. Efekt zazwyczaj utrzymuje się do około 3-5 myć. Zależny jest również od kondycji włosów – kiedy łuska włosa jest zniszczona, będzie się krócej utrzymywał. Pianka ma mniejszą trwałość niż farba z tego względu, że nie zawiera utleniaczy oraz amoniaku. Za jej pomocą możesz nadać fryzurze zupełnie nowy charakter szalonym kolorem lub podkreślić swój naturalny odcień włosów.

Jak wygląda aplikacja pianki pigmentującej?

Taki produkt występuje w formie aerozolu. Jego aplikacja wygląda podobnie jak zwykłego szamponu do włosów. Kosmetyk nakładamy palcami lub szczoteczką w wilgotne włosy lub suche – zależy to od zaleceń producenta. Wmasowujemy go aż do uzyskania piany, po czym dokładnie spłukujemy. To, jak długo należy trzymać go na włosach również jest  indywidualną cechą konkretnego produktu. Aplikacja jest bardzo prosta – pianki charakteryzują się tym, że są wygodne w użyciu.

Pianki pigmentujące są dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą zmienić kolor włosów tylko chwilowo lub spróbować, jak będzie on wyglądał zanim zdecydujemy się na trwałą koloryzację.  Są doskonałe, gdy chcemy podkreślić ich naturalny odcień. To też dobry produkt dla mężczyzn, którzy chcą delikatnie go zmienić lub uwydatnić. Zobacz ofertę naszego sklepu i eksperymentuj z różnymi barwami – odmień swoją fryzurę! 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Pianki pigmentujące (27)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: