Akcesoria do farbowania włosów

liczba produktów: 37
Akcesoria do farbowania włosów

Jakie akcesoria do farbowania włosów? czytaj

Wykonując koloryzację włosów w warunkach domowych często po wyborze odpowiedniej farby nie zastanawiamy się już nad akcesoriami pomocnymi w wykonaniu zabiegu. Co zatem warto mieć w domu, aby farbowanie przebiegło szybko i sprawnie?

Co jest potrzebne przy farbowaniu włosów?

W przypadku domowego farbowania włosów potrzebna jest miseczka, w której mieszamy farbę z oksydantem. Pędzelek do nakładaniu produktu na włosów, rękawiczki chroniące dłonie. W zasadzie są to wszystkie niezbędne akcesoria, które pomogą nam w koloryzacji włosów. W zależności od wykonywanej metody farbowania włosów - balejaż, pasemka potrzebujemy folii aluminiowej, spinek do włosów. Oczywiście na rynku fryzjerskim można również znaleźć wiele kosmetyków ułatwiających koloryzację np. zmycie farby ze skóry. Dodatkowo często można skusić się o zastosowanie ręczników papierowych, pelerynek w celu osłonięcia ramion przed niechcianym zabrudzeniem.

Jakie pędzle do farbowania są dostępne na rynku?

Stosowane w salonach fryzjerskich pędzle do farbowania włosów wykonane są z włosia syntetycznego oraz naturalnego. Są one delikatne przez co powinny być wymieniane dosyć często. Rynek oferuje ostatnimi czasy również pędzle wykonanie z silikonu co gwarantuje ich dłuższą żywotność.

Jak oczyścić pędzel po koloryzacji włosów?

Do czyszczenia pędzli po wykonanym zabiegu koloryzacji tak naprawdę nie potrzeba nic innego jak woda. Po wykonanej koloryzacji włosów należy niezwłocznie umyć pędzel pod bieżącą wodą co w zupełności wystarczy, aby zachować jego czystość.

Farbowanie to zabieg, który z powodzeniem możecie wykonywać w domu, a odpowiednie akcesoria tylko ją ułatwią Pędzelki, miski, pelerynki to podstawowe akcesoria, które każda kobieta farbująca włosy powinna posiadać.

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Akcesoria do farbowania (37)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: