Żele pod prysznic

liczba produktów: 80
Żele pod prysznic

Jaki żel pod prysznic? czytaj

Płyny i żele do kąpieli to kosmetyki, których używamy do codziennego oczyszczania ciała. Sprawdzą się zarówno wtedy, gdy bierzemy szybki prysznic lub dłuższą kąpiel. Do wyboru mamy bardzo wiele zapachów, dzięki czemu możemy wybrać taki, który najbardziej lubimy. Zawarte w nich olejki sprawią, że będą miały także właściwości relaksacyjne!

Czym charakteryzują się żele do kąpieli?

Żele do kąpieli sprawdzają się przede wszystkim pod prysznicem. Są składem dosyć podobne do mydeł w płynie, jednak mają delikatniejsze działanie. Oczyszczają i pielęgnują powierzchnię skóry. Warto wybierać te bogate w substancje odżywcze, wyciągi i ekstrakty roślinne, minerały, olejki eteryczne. Dzięki nim skóra będzie poddawana regeneracji, poprawia się jej koloryt oraz gładkość. Dużą zaletą żelów pod prysznic jest szeroka gama zapachów, przez co ich używanie będzie bardzo dużą przyjemnością!

Płyny do kąpieli

Płyny różnią się od żeli tym, że nie nanosimy ich bezpośrednio na skórę, a rozpuszczamy je w wodzie przeznaczonej do kąpieli. Dzięki nim zamienia się ona w prawdziwy rytuał SPA. Płyny do kąpieli są źródłem wielu cennych składników odżywczych, przez co oczyszczają i pielęgnują ciało. Zawarte w nich substancje lipidowe oraz zapachowe świetnie oddziałują na skórę. Piękne aromaty dodatkowo wprowadzą nas w doskonały nastrój!

Żele i płyny dla dzieci

Żele i płyny przeznaczone dla dzieci mają inny skład niż te dla dorosłych, ponieważ skóra dziecka potrzebuje odmiennej pielęgnacji. Są one bogate w delikatne substancje myjące i ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych poprzez natłuszczanie ciała.

Obecnie mamy ogromny wybór żeli i płynów do mycia. Możemy używać ich naprzemiennie, zależnie od tego czy bierzemy szybki prysznic czy może długą, relaksującą kąpiel. Wybierz odpowiedni dla siebie o swoim ulubionych zapach i zrób sobie małe SPA w swoim mieszkaniu! W naszym sklepie znajdziesz duży wybór zarówno żeli, jak i płynów do kąpieli.

 

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Żele pod prysznic (80)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: