liczba produktów: 26
Odżywki dla mężczyzn

Jaka odżywka dla mężczyzn? czytaj

Mężczyźni z pewnością stosują mniej produktów do włosów w porównaniu z  kobietami, jednak to nie znaczy, że nie powinni ich pielęgnować. Nie wystarczy tylko umycie włosów szamponem. W dbaniu o zdrową kondycję włosów pomogą odżywki – zawierają one bowiem substancje odżywcze poprawiające kondycję włosów. Jak wybrać odpowiednią?

Jakie działanie mają odżywki do włosów dla mężczyzn?

Dzięki stosowaniu odżywek do włosy stają się nawilżone, odżywione, łatwiej jest je układać, są bardziej elastyczne i sprężyste. Odżywki te wspomagają również pielęgnację skóry głowy, co jest bardzo ważne w przypadku mężczyzn. Znajduje się na niej dużo gruczołów łojowych, których pracę należy regulować. Panowie mają też częściej skłonności do łupieżu, a odżywki pomogą w walce z nim,. Jeśli Twoim problemem są nadmiernie wypadające włosy, należy wmasowywać je delikatnie w skórę głowy, aby pobudzić mikrokrążenie, a tym samym ich wzrost.

Jakie rodzaje odżywek do włosów wyróżniamy?

Odżywki do włosów przeznaczone dla mężczyzn możemy podzielić ze względu na sposób stosowania. Pierwsze to te, które spłukujemy. Pozostawiamy je na kilka-kilkanaście minut, po czym dokładnie spłukujemy letnią wodą, aby nie obciążyć włosów. Innym rodzajem odżywek są te, które pozostawiamy na włosach. Należy nakładać je oszczędnie, aby włosy nie obciążyć włosów co w konsekwencji może doprowadzić do przetłuszczenia włosów.. Dzięki systematycznemu stosowaniu odżywek włosy będą  lśniące i wygładzone.

Jakie są efekty stosowania odżywek dla mężczyzn?

Jeśli będziemy je stosować regularnie, z pewnością zobaczymy poprawę kondycji włosów. Będą bardziej puszyste, wygładzone, mocniejsze. Staną się bardziej wytrzymałe. Głęboko odżywione włosy łatwiej się układa, przestają też wypadać w nadmiernej ilości. Odżywki dobrze wpływają na skórę głowy, chronią przed jej wysuszeniem, łuszczeniem, powstawaniem łupieżu.

Pielęgnacji męskich włosów nie powinniśmy ograniczać jedynie do szamponu. Bardzo istotne jest stosowanie kilka razy w tygodniu odżywki, która zapewni im zdrowy i zadbany wygląd. Należy jednak pamiętać, aby dostosować ją do problemów, takich jak wypadanie czy przetłuszczanie się włosów. W naszym sklepie znajdziesz wiele takich produktów. Znajdź odżywkę dla siebie i ciesz się piękną fryzurą!

 

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Odżywki do włosów dla mężczyzn (26)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: