Kosmetyki do makijażu

liczba produktów: 340
Kosmetyki do makijażu

Jak powinien wyglądać makijaż? czytaj

Makijaż to nieodzowny element porannej toalety praktycznie każdej kobiety. Składa się na niego nie tylko dobór kosmetyków, ale również akcesoriów czy prawidłowo wykonany demakijaż. Tylko, dzięki odpowiedniej pielęgnacji twarzy, makijaż będzie wyglądać wspaniale.

Co warto wiedzieć przed zakupami produktów do makijażu?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej na makijaż składa się wiele rzeczy. Odpowiedni dobór produktów pielęgnacyjnych to jedno. Drugim, ważnym elementem jest dobór akcesoriów, które zdecydowanie ułatwią wykonywanie makijażu. Aby wykonać makijaż twarzy nie potrzebujemy od razu całego kompletu pędzli i innych akcesoriów. Często wystarczy kilka, aby makijaż był piękny i długotrwały.

Warto zatem zakupić między innymi:

  • pędzel/gąbeczkę do nakładania podkładu

  • pędzel do nakładania bronzera/różu

  • pędzel do aplikowania cieni

  • zalotkę lub grzebyk do rozczesywania rzęs

  • szczotkę do rozczesywania brwi

Te kilka akcesoriów zdecydowanie ułatwi wykonanie makijażu. Akcesoria wybierajmy spośród tych profesjonalnych. Zapewni nam to jakość, zarówno w momencie aplikacji kosmetyku, jak również długości ich stosowania.

Jak dbać o akcesoria do makijażu?

Aby akcesoria służyły nam przez wiele miesięcy należy o nie odpowiednio dbać. Systematyczne mycie pędzli delikatnymi produktami zdecydowanie zachowa ich jakość na dłużej. Pędzle, jak i inne akcesoria należy czyścić propanolem, delikatnym szamponem, spirytusem salicylowym  lub płynem do dezynfekcji. Dzięki temu usuwamy z włosia pozostałości kosmetyków do makijażu oraz innych zanieczyszczeń. Włóż zatem pędzle do miseczki, zalej płynem lub wodą z szamponem i mocz przez dłuższą chwilę. Następnie, wytrzyj pędzle w papierowy papier. Czynność powtarzaj do uzyskania całkowitej czystości pędzli.

Piękny makijaż to ten, który jest wykonany na dobrze wypielęgnowanej skórze twarzy, przy użyciu profesjonalnych kosmetyków. Sprawdź naszą całą ofertę zarówno produktów do makijażu, jak i demakijażu.


 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Makijaż (340)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: