liczba produktów: 179
Stylizacja męska

Jak wygląda stylizacja męska? czytaj

Panowie w zależności od tego, jaką noszą fryzurę, odpowiednią ją stylizują. Produkty do modelowania włosów są niezbędne szczególnie wtedy, gdy włosy są trochę dłuższe. Jak je układać i jakie kosmetyki w tym pomogą?

Jakie wyróżniamy kosmetyki do stylizacji?

Przed wyborem najlepszego dla siebie należy przyjrzeć się swoim włosom i zorientować, jakiego są rodzaju. Ma znaczenie to czy są grube, cienkie, podatne na skręt, długie, krótkie. Zwróć uwagę na to, jaki kosmetyki mają dawać efekt – zwiększać objętość, wygładzać czy dawać połysk i dobierz je zgodnie z tym, czego oczekujesz po ich użyciu. Kosmetyki do stylizacji to między innymi:

  • Guma do włosów – doskonale modeluje kosmyki, mocno je utrwalając. Guma nie pozostawia połysku, a matowi fryzurę.

  • Żel do włosów – utrwala fryzurę pozostawiając na niej charakterystyczny połysk. Sprawdza się w modelowaniu krótkich włosów.

  • Wosk do włosów – idealny do podkreślania pojedynczych pasm. Nadaje włosom połysk, jednak trzeba uważać, aby nie przesadzić z jego ilością, bo włosy mogą wyglądać na przetłuszczone. Przed nałożeniem najlepiej jest rozgrzać go w dłoniach.

  • Lakier do włosów – za jego pomocą utrwalimy już ułożoną fryzurę. Idealnie ją wykańcza sprawiając, że przez wiele godzin pozostaje nienaruszona.

  • Pasta modelująca – zwiększa objętość włosów, podkreśla skręt, a jednocześnie utrwala. Najlepiej sprawdza się na cienkich włosach, przy grubych warto ją połączyć z innym kosmetykiem do stylizacji.

  • Pomada do włosów – pozwala bardzo precyzyjnie ułożyć włosy. Nabłyszcza je i utrzymuje kształt fryzury nawet przez cały dzień. Pomady produkowane są na bazie naturalnych tłuszczy.

 

Jak stylizować męskie fryzury?

Stylizacja męskich fryzur jest dość prosta – wystarczy nałożyć na dłonie niewielką ilość kosmetyku i rozprowadzić go w takim kierunku, w jakim chcemy ułożyć włosy. Później możemy utrwalić je spryskując lakierem. Podczas stylizacji trzeba uważać, aby nie nałożyć za dużo produktu – może wtedy skleić włosy lub je obciążyć, przez co będą wyglądały na tłuste. Do ich czesania używajmy grzebienia lub szczotki z naturalnego włosia.

Jeśli nosimy długą brodę, również wymaga ona układania i modelowania. Należy ją starannie myć, przycinać, a za pomocą odpowiednich kosmetyków możemy ją stylizować i wygładzać.

W stylizacji męskich włosów największe znaczenie ma dobór odpowiednich kosmetyków. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu – zarówno te do układania dłuższych, krótszych, jak i kręconych fryzur.

 

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Stylizacja włosów męskich (179)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: