Kosmetyki L’Oreal Homme Renaxil

Wypadanie włosów to problem, z którym borykają się nie tylko kobiety. Przerzedzanie czupryny i zakola to prosta droga do łysiny, a z tym niewielu Panów potrafi się pogodzić. Laboratoria L’oreal Professionnel opracowały dwa preparaty dla mężczyzn, przeciw różnym rodzajom wypadania włosów- Loreal Homme Renaxil. Pierwsza  z kuracji walczy z początkowym stadium przerzedzania czupryny, druga stanowi kurację przeciw zaawansowanemu wypadaniu i łysieniu. Dobierz preparat do swego problemu i zacznij walkę o swoją czuprynę!

Kuracja dla mężczyzn przeciw początkowemu wypadaniu włosów

L’Oreal Homme Renaxil przeciw początkowemu wypadaniu włosów powinna być użyta w przypadku zaobserwowania zwiększonej niż zwykle i nagłej utraty gęstości włosów. Początkowe stadium łysienia często daje efekt wizualny w postaci lekkich zakoli i nadmiernej utraty objętości fryzury. Jeśli DHT, czyli pochodna testosteronu, oddziałuje na mieszki włosowe w zbyt dużym stopniu, wówczas problem z przerzedzeniem czupryny może dotknąć włosy nawet około 25 roku życia. Dodatkowo łysienie początkowe może objawiać się na czubku głowy, najmniej z tyłu, gdzie DHT działa zdecydowanie najsłabiej. Kuracja L’Oreal Homme Renaxil przeciw początkowemu wypadaniu włosów opiera się na dwóch bazowych składnikach:  Aminexilu oraz Madecassoside i przeciwdziała wypadaniu spowodowanym stresem zewnętrznym i wewnętrznym. Preparat ma nietłustą i przyjemną konsystencję, co ułatwia jego stosowanie.

Kuracja dla mężczyzn przeciw zaawansowanemu wypadaniu włosów

L’Oreal Homme Renaxil przeciw zaawansowanemu wypadaniu włosów to kuracja dla mężczyzn zmagających się z problemem przerzedzania włosów od wielu lat. Przerzedzanie włosów i łysienie typu męskiego, obejmuje kilka stadiów. Początkowy jej etap to cofanie się linii nasady włosów, potem poszerzanie płata łysiny czołowej i pogłębianie zakoli, a następnie początki łysienia na szczycie głowy. Pełna łysina męskiego typu obejmuje zlewanie się łysiny czołowej z łysiną środkową i stopniowe jej powiększanie. L’Oreal Homme Renaxil przeciw zaawansowanemu łysieniu opiera się na trzech składnikach, są to: Aminexil, zapobiegający sztywnieniu pochewki kolagenowej,  Madecassoside, kojący skórę głowy oraz Mexoryl XS stymulujący cebulki włosów do wzrostu, w przypadku zaawansowanego stopnia łysienia. Kurację wzbogacono o składnik zagęszczający włosy wizualnie, co zapobiega stresowi związanemu z przerzedzeniem i utratą włosów.

Loreal Homme RenaxilJedna odpowiedź do “Kosmetyki L’Oreal Homme Renaxil”

  1. Antek pisze:

    Proszę o informację, czy kuracja ta może być stosowana również przez kobiety? Jeśli nie to dlaczego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *