Luksus w zasięgu Twojej ręki

liczba produktów: 365
Luksus w zasięgu Twojej ręki

Dowiedz się więcej o marce Kérastase: czytaj

Sukces Kérastase

Za 50-letnim sukcesem marki Kérastase kryją się przede wszystkim drobiazgowe badania nad innowacyjnymi technologiami, które znalazły zastosowanie w produkcji kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. W rezultacie umożliwiło to zaprezentowanie i zaoferowanie produktów odpowiednich dla każdego rodzaju włosów. Dostrzegając zróżnicowane potrzeby odmiennych typów włosów, Kérastase nie tworzył wyłącznie preparatów przypisanych jednej kategorii potrzeb, lecz rozpoczął przygodę z eksperymentowaniem kosmetykami: powstawały produkty dedykowane, np.: włosom suchym skłonnym do puszenia, z tłustym lub suchym łupieżem, farbowanych z refleksami, itd.

Badania, badania, badania…

Marka Kérastase zatrudnia w swoich laboratoriach około 700 naukowców pochodzących z 60 różnych krajów, którzy nieprzerwanie prowadzą badania nad innowacją produktów. To głównie wysoko zaawansowany kompleks molekularny, skutecznie działające substancje aktywne oraz zaawansowane formuły pielęgnujące sprawiają, że w marce Kérastase nie trudno się zakochać.

Dlaczego Kérastase?

Przez lata firma Kérastase w wyniku swojej badawczej działalności i ciągłym wprowadzaniu innowacji stała się bardzo popularna zarówno wśród światowej sławy fryzjerów, jak i wśród redaktorów magazynów zajmujących się modą i urodą. Ten swoisty kult marki Kérastase znalazł swe odzwierciedlenie w licznych nagrodach jakie zostały przyznane tej marce, m.in.: 2010 Hair Magazine Award Winners, 2010 In Style Best Beauty Awards, 2010 GQ Grooming Awards, 2009 Sunday Times Style Beauty Awards

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Filtr

kasuj

Kérastase (365)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: