Luksus w zasięgu Twojej ręki

liczba produktów: 327
Luksus w zasięgu Twojej ręki

Dowiedz się więcej o marce Kérastase: czytaj

Sukces Kérastase

Za 50-letnim sukcesem marki Kérastase kryją się przede wszystkim drobiazgowe badania nad innowacyjnymi technologiami, które znalazły zastosowanie w produkcji kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. W rezultacie umożliwiło to zaprezentowanie i zaoferowanie produktów odpowiednich dla każdego rodzaju włosów. Dostrzegając zróżnicowane potrzeby odmiennych typów włosów, Kérastase nie tworzył wyłącznie preparatów przypisanych jednej kategorii potrzeb, lecz rozpoczął przygodę z eksperymentowaniem kosmetykami: powstawały produkty dedykowane, np.: włosom suchym skłonnym do puszenia, z tłustym lub suchym łupieżem, farbowanych z refleksami, itd.

Badania, badania, badania…

Marka Kérastase zatrudnia w swoich laboratoriach około 700 naukowców pochodzących z 60 różnych krajów, którzy nieprzerwanie prowadzą badania nad innowacją produktów. To głównie wysoko zaawansowany kompleks molekularny, skutecznie działające substancje aktywne oraz zaawansowane formuły pielęgnujące sprawiają, że w marce Kérastase nie trudno się zakochać.

Dlaczego Kérastase?

Przez lata firma Kérastase w wyniku swojej badawczej działalności i ciągłym wprowadzaniu innowacji stała się bardzo popularna zarówno wśród światowej sławy fryzjerów, jak i wśród redaktorów magazynów zajmujących się modą i urodą. Ten swoisty kult marki Kérastase znalazł swe odzwierciedlenie w licznych nagrodach jakie zostały przyznane tej marce, m.in.: 2010 Hair Magazine Award Winners, 2010 In Style Best Beauty Awards, 2010 GQ Grooming Awards, 2009 Sunday Times Style Beauty Awards

Zwiń tekst

Filtruj

Pojemność

Filtr

kasuj

Kérastase (327)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: