Phyt's - Ceryfikowane kosmetyki organiczne do twarzy i ciała

liczba produktów: 125
Phyt's - Ceryfikowane kosmetyki organiczne do twarzy i ciała

Dowiedz się więcej o marce Phyt's: czytaj

Marka Phyt’s to brand, który od ponad 50 lat jest na rynku i stał się nr 1 we Francji. Produkty firmy stosowane są w gabinetach kosmetycznych i SPA na całym świecie. Teraz dostępne są również u nas. 

Certyfikowane kosmetyki organiczne

Produkty marki Phyt’s to profesjonalne, francuskie i w 100% naturalne kosmetyki, które produkowane są na południu kraju. Piękno wynika ze zdrowia, a połączenie z naturalną filozofią i ekologią sprawia, że kosmetyki Phyt’s stały się pionierami w branży kosmetycznej. Przez lata istnienia firmy powstały innowacyjne składniki, nowoczesne produkty i metody, które bez syntetycznych składników zapewniają skórze to, co potrzebuje. Zawarte w kosmetykach Phyt’s składniki posiadają to, co najcenniejsze z natury, aby w pełnej harmonii mogły zaopiekować się potrzebami każdego klienta. 

Siła kosmetyków Phyt’s

Produkty marki pozwalają na wykonywanie szeregu profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Wszystko stworzone z myślą, aby się wyróżnić. Kosmetyki marki można indywidualnie dopasować do rodzaju skóry oraz jej potrzeb. Unikalne produkty brandu wpisują się w panujący od kilku lat trend na naturalność. Celem marki jest nie tylko przekazanie produktów organicznych, naturalnych, ale przede wszystkim umożliwienie wykonywania ukierunkowanych zabiegów. Zabiegów, które oparte są na technicznej wiedzy oraz skuteczności. 

Marka Phyt’s to kosmetyki organiczne, które zapewniają pielęgnację skóry i twarzy całej rodzinie. Przekonaj się jaki wpływ będą mieć na Ciebie. 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Phyt's (125)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: