liczba produktów: 68
American Crew

Dowiedz się więcej o marce American Crew czytaj

Sukces American Crew

American Crew to marka przewodząca w męskim biznesie kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. Z pasji i zaangażowania w męską pielęgnację włosów, celem firmy jest zapewnienie mężczyznom nowych doświadczeń i sprawienie by z większym zaangażowaniem pielęgnowali swoje włosy. American Crew dostrzega rosnącą liczbę mężczyzn dla których wygląd ma znaczenie.

By sprostać najnowszym trendom i oczekiwaniom firma American Crew co roku prezentuje nowatorskie techniki strzyżeń zarówno dla włosów krótkich, średniej długości, jak i długich.

Około 50 kosmetyków tylko dla Panów

Markę American Crew tworzy około 50 kosmetyków opracowanych i stworzonych z myślą o specyficznych potrzebach mężczyzn. Kosmetyki te rozłożone są do poszczególnych linii:

  • Classic – kosmetyki przeznaczone do codziennej pielęgnacji, o stonowanym acz bardzo męskim zapachu

  • Citrus Mint – pachnące świeżością kosmetyki do codziennej pielęgnacji, zawierające w swoim składzie naturalne olejki cytrusów oraz mięty

  • Tea Tree – kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała tworzone na bazie ekstraktów z drzewa herbacianego, znanego z właściwości leczniczych. Działa bakteriobójczo i łagodząco na skórę głowy.

Historia American Crew

American Crew to kamień milowy w historii męskiej pielęgnacji. To wiodąca marka salonowa stworzona specjalnie dla mężczyzn by zaspokajać ich potrzeby (tak odmienne od kobiet). Od początku działalności aż do dziś American Crew kontynuuje swoje zaangażowanie i jest jednym z najbardziej innowacyjnych i ciekawych firm na świecie. Konsekwentnie wiodą prym w kreowaniu najnowszych stylów i najbardziej innowacyjnych produktów wykonanych wyłącznie dla panów. Głównym zadaniem marki jest dać ludziom i ich stylistom narzędzia potrzebne do tworzenia stylowych, męskich looków na co dzień.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

American Crew (68)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: