Seb Man

liczba produktów: 22
Seb Man

Dowiedz się więcej o marce Seb Man czytaj

Kosmetyki dla mężczyzn, którzy nie podlegają ograniczeniom

Nowoczesna, niesztampowa, profesjonalna i niezastąpiona - taka właśnie jest seria kosmetyków Seb Man. Produkty dzielą się na trzy kategorie: pielęgnację włosów, stylizację oraz specyfiki do groomingu. Męskie i praktyczne opakowania o przykuwającym wzrok designie oraz efektywne w działaniu i przyjemne w stosowaniu substancje to coś, co jest w stanie zainteresować nawet najbardziej neutralnego mężczyznę.

Kosmetyki Seb Man są ukłonem w stronę panów niepoddających się konwenansom, nieznoszących być kategoryzowani oraz dla tych, którzy uwielbiają nieustanne zmiany.

Ożywcze, dzikie i nieokiełznane zapachy

Kosmetyki Seb Man to niesamowity zastrzyk pozytywnych wibracji. Każda substancja przepełniona jest roślinnymi esencjami o właściwościach pobudzających, ożywiających i dodających energii. W produktach marki znajdują się więc: wyciąg z guarany oraz aromat soczystej i kwaskowatej bergamotki połączony z pikanterią różowego pieprzu. W efekcie podczas aplikacji kosmetyków można wyczuć wibrującą świeżość, nieokiełznaną dzikość, charakterność i czysty testosteron. Prawdziwy zapach, bez sztuczności i nijakości. Opcja doskonała dla mężczyzny świadomego swoich wdzięków, kontrolującego sytuację i niepozostającego obojętnym na zmieniający się świat.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Seb Man (22)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: