Paul Mitchell

liczba produktów: 247
Paul Mitchell

Dowiedz się więcej o marce Paul Mitchell: czytaj

Sukces marki Paul Mitchell

Paul Mitchell to jedna z najbardziej znanych marek we fryzjerskim świecie. Już od 1980 roku kojarzy się przede wszystkim z najwyższą jakością, innowacyjnością swoich produktów. Kosmetyki Paul Mitchell nie zawierają parabenów i siarczanów, a ich podstawowym składnikiem jest Dziki Imbir Hawajski, który ma potwierdzone działanie nawilżające dla włosów i skóry głowy. Ta amerykańska marka jako jedna z pierwszych sprzeciwiła się testowaniu kosmetyków na zwierzętach czym zaskarbiła sobie serca wielu ludzi.

Historia Paul Mitchell

Marka została założona w 1980 roku przez dwóch przyjaciół – Paul'a Mitchell'a oraz John'a Paul'a DeJoria i produkuje najwyższej jakości kosmetyki fryzjerskie. Dziś dostarcza swoje produkty do ponad 80 krajów na świecie, lecz nie zawsze było łatwo. Pierwsze szampony i odżywki miały białe opakowania z czarnymi napisami – właścicieli nie było stać nawet na kolorowy tusz do napisów. Dzisiaj te proste opakowania to znak rozpoznawczy marki. Dodatkowo jako jedna z nielicznych marek Paul Mitchell nie wycofuje żadnego stworzonego produktu – niektóre z nich są z nami już ponad 30 lat!

Dlaczego Paul Mitchell?

Niezmienność, przywiązanie do tradycji i nie łapanie się chwilowych mód to tajemnica sukcesu marki, a także powody, dla których pokochali ją nie tylko fryzjerzy, ale i miliony użytkowników na całym świecie. Szeroki wachlarz produktów pozwala każdemu znaleźć kosmetyk idealnie dopasowany do potrzeb włosów. Najbardziej znane serie to : Awapuhi, Tea Tree oraz Original.

Dowiedz się więcej o #NaturalniePomaga

Do akcji #NaturalniePomaga zainspirowała nas globalna inicjatywa marki Paul Mitchell #GivingIsMyStyle. Wprowadzając markę do naszej oferty zastanawialiśmy się w jaki sposób możemy przełożyć tą koncepcję na polski rynek.  Nie jesteśmy globalną marką i nie mamy możliwości by przekazywać wsparcie za każdy udostępniony hashtag, ale z wielką przyjemnością przekażemy część przychodu ze sprzedaży tej marki. Mamy nadzieję, że i Wam będzie miło ze świadomością, że część z wydanych pieniędzy trafi na szczytny cel :)

Giving Is My Style to akcja zainicjowana przez markę Paul Mitchell. Firma ta aktywnie bierze udział w wielu przedsięwzięciach charytatywnych oraz inicjatywach na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Giving Is My Style to stanowczy krok w stronę zrównoważonego rozwoju, pomocy rodzinom w potrzebie, a także wspierania zaniedbanych, oczekujących na pomoc i wsparcie dzieci. Firma Paul Mitchell jest przekonana, że jej fani również są wrażliwi na potrzeby innych ludzi oraz na dbałość o środowisko naturalne. 

Dołączając do globalnej rodziny Paul Mitchell nie musisz robić nic wielkiego. Wystarczy, że kupisz  produkty marki Paul Mitchell, a my przeznaczymy w Twoim imieniu 5% ich wartości na cele charytatywne.

#PaulMitchell #NaturalniePomaga #EstylPomaga

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Paul Mitchell (247)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: