Osmo

liczba produktów: 0
Osmo

Dowiedz się więcej o marce Osmo: czytaj

Marka OSMO to brand, który odważnie, bez strachu wyraża siebie od 2001 roku. Zaufali jej klienci, styliści i barberzy na całym świecie. Stworzone w Wielkiej Brytanii unikalne i innowacyjne receptury pozwalają na tworzenie produktów wysokiej jakości, które zaskakują swoim działaniem. 

Co wyróżnia markę OSMO?

Marka OSMO to zespół ludzi, którzy kochają włosy i dokładają wszelkich starań, aby produkty wychodzące spod tego brandu były niepowtarzalne. Obsesja na punkcie włosów sprawia, że każdy kosmetyk OSMO to wynik wielogodzinnej ciężkiej pracy chemików, którzy spełniają wymagania każdego stylisty.

Produkty marki OSMO

Od czasu wypuszczenia na rynek kosmetyczny pierwszych produktów spod brandu OSMO - suchych wosków teksturyzujących - stali się oni kreatorami trendów i zrewolucjonizowali branżę kosmetyczną. W ofercie marki OSMO znajdziesz produkty do pielęgnacji i stylizacji każdego rodzaju włosów. 

Od 2008 roku marka zwróciła uwagę na deficyt produktów do koloryzacji włosów, umożliwiając tym samym zabawę kolorem i pobudzenie kreatywności wśród stylistów. Tak więc powstały kolejne linie :

  • OSMO IKON - farby zapewniające trwały kolor

  • OSMO Color Psycho - szalone, jaskrawe kolory skryte w półtrwałych farbach do włosów.

  • OSMO The Super Collection - to szersza gama pielęgnacyjna, na którą składają się szampony i odżywki przeznaczone do zachowania koloru włosów na dłużej między farbowaniami. 

Sięgnij po kosmetyki marki OSMO i wyzwól swoją kreatywność.

Zwiń tekst

Brak produktów spełniających kryteria.

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: