liczba produktów: 10
John Masters Organics

Dowiedz się więcej o marce John Masters Organics czytaj

Sukces John Masters Organics

Kluczem do sukcesu marki John Masters Organics jest tworzenie ekskluzywnych kosmetyków, pozbawionych chemicznych, alergennych substancji, które tylko powierzchownie dają pozytywny efekt. Firma czerpie inspiracje i doświadczenie od lokalnych farmerów, którzy od wielu pokoleń zgodnie z tradycją zdobywali różnorodne, cenne składniki w sposób najbardziej przyjazny środowisku.

Siła tkwi w szczegółach…

Najsilniejszym atutem marki John Masters Organics jest to, że kosmetyki pozbawione są sztucznych barwników i zapachów. Nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają składników modyfikowanych genetycznie (GMO). Wszystkie produkty muszą być wykonane w 70-100% z naturalnych składników. Nie zawierają parabenów, siarczanów, DEA, MEA i TEA. Każdy z ekstraktów roślinnych musi posiadać certyfikat i musi wykazać korzystne działanie dla zdrowia włosów lub skóry. Wszystkie składniki są biodegradowalne i pozyskiwanie w zgodzie z naturalnym środowiskiem.

Dlaczego John Masters Organics?

Ponad 20 lat intensywnych badań pomogło wykreować naturalne kosmetyki zarówno do pielęgnacji ciała, jak i włosów. Skuteczność produktów potwierdzają zdobyte, liczne nagrody, np.:

  • 2011 Natural Health Best Buy

  • 2011 InStyle's Best Beauty Buys

  • 2010 Poland's InStyle Magazine Organic Product Awards

Co więcej, opakowania i etykiety produktów John Masters Organics są biodegradowalne i produkowane w jak najbardziej ekologiczny sposób.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

John Masters Organics (10)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: