liczba produktów: 187
Kemon

Dowiedz się więcej o marce Kemon: czytaj

Kemon to marka pełna nowatorskich technologii i rodzinnych tradycji. Fryzjerski świat stał się dla założycieli brandu stylem życia, a produkty, które oferują to połączenie natury z nauką. Spod logo Kemon wychodzą kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Bez względu na rodzaj czy strukturę włosów - są idealnie dopasowane do potrzeb każdego rodzaju pukli. 

Marka Kemon - co ją wyróżnia?

Prawda, Wizja, Piękno - to trzy filary, które budują filozofię marki. Autentyczność, która wywodzi się z więzów rodzinnych, poszanowania tradycji, wielu badań naukowych i technologii. To właśnie połączenie tych elementów pozwoliło założycielom marki Kemon na stworzenie produktów, które pozwalają wydobywać piękno każdego człowieka. Umożliwiając mu tym samym poprawę samopoczucia. 

Produkty marki Kemon

Kosmetyki marki Kemon zdecydowanie są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych profesjonalnych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów. Wieloletnia tradycja i poszanowanie marki pozwala na cieszenie się popularnością tych produktów w wielu krajach na całym świecie. Włoskie produkty zawładnęły rynkiem branży fryzjerskiej od 1959 roku. 

Produkty marki Kemon podzielić możemy na 3 rodzaje:
1. Techniczne - wszystkie produkty, za pomocą których można wykonać zabiegi w salonie np. farby do włosów, które oparte na naturalnych składnikach dodatkowo pielęgnujących włosy.

2. Pielęgnacja Kemon oparta została na naturalnych składnikach opakowanych w biodegradowalne materiały. Wszystkie kosmetyki Kemon stworzone są z poszanowaniem natury oraz z myślą o pięknych i zdrowych włosach. Wśród produktów do pielęgnacji włosów wyróżnić możemy:

  • Linię LIDING zawierającą produkty do codziennej pielęgnacji skóry głowy, włosów i ciała.

  • ACTYVA to produkty profesjonalne, certyfikowane i ekologiczne przeznaczone do dbałości o włosy, skórę głowy i ciała. 

  • ACTYVABIO to linia organicznych kosmetyków wzbogacona formułą fitokompleksów zamkniętych w opakowaniach z recyklingowanego plastiku. Produkty posiadają certyfikat Cosmos Organic.

3. Stylizacja włosów - wśród kosmetyków stylizujących marki Kemon znajdziemy 2 linie:

  • Hair Manya są to kosmetyki , których zadaniem jest pobudzić kreatywność stylistów. Idealnie sprawdzą się w stylizacji fryzur artystycznych, personalizowanych, ponieważ pozwalają na wiele sposobów stylizacji. 

  • AND to linia kosmetyków do stylizacji włosów, którzy cenią sobie styl i klasykę. Naturalne efekty, bez obciążenia i niechcianej skorupy. 

Marka Kemon - włoska rodzinna tradycja, której produkty pokochało wielu. Dołącz do nich!

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Kemon (187)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: