liczba produktów: 35
Poznaj OLAPLEX Sposób na regenerację zniszczonych włosów

Dowiedz się więcej o marce OLAPLEX: czytaj

OLAPLEX to unikatowa seria produktów, które tworzą i odnawiają zniszczone wiązania we włosach. Produkty tej marki doskonale pielęgnują włosy poddawane częstym zabiegom chemicznym, takim jak farbowanie, prostowanie czy intensywne stylizacje.

Zespół specjalistów stworzył substancję zawierającą jeden składnik, wolną od sylikonu i olejków, która łączy zniszczone wiązania włosa w czasie zabiegu chemicznego i po jego zakończeniu, czyniąc włosy silniejszymi, niż były wcześniej. To rewolucja w pielęgnacji włosów!

Trzy produkty OLAPLEX tworzą jedną całość i wspaniale się uzupełniają.

No.1 Bond Multiplier

Ten skoncentrowany specyfik stosowany jest jako pierwszy w salonie fryzjerskim, aby odbudować uszkodzone więzy disulfidowe i rozpocząć proces zapobiegania uszkodzeniom i naprawiania włosów.

No.2 Bond Perfector

Ten skoncentrowany specyfik stosowany jest jako drugi w salonie fryzjerskim, odbudowuje i przywraca wszelkie pozostałości połamanych więzów zapewniając najsilniejsze, najbardziej lśniące i najzdrowsze włosy.

No.3 Hair Perfector

Unikatowy i niezastąpiony kosmetyk do samodzielnego stosowania w domowym zaciszu. Produkt ten pokochały kobiety na całym świecie. Nic dziwnego - prosta aplikacja niczym odżywki oraz profesjonalna i dogłębna regeneracja zniszczonych włosów niczym w salonie fryzjerskim - to właśnie otrzymują klientki po aplikacji No.3 Hair Perfector!

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Olaplex (35)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: