liczba produktów: 238
Schwarzkopf

Dowiedz się więcej o marce Schwarzkopf czytaj

Historia Schwarzkopf

Marka powstała w Berlinie z inicjatywy Hansa Schwarzkopfa, który ponad 100 lat temu rozpoczął prace nad tworzeniem innowacyjnych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów. Marka bez przerwy patrzy w przyszłość dotrzymując kroku najnowszym trendom na rynku. Wyzwaniem firmy jest ciągłe rewolucjonizowanie produktów by spełniały oczekiwania każdego klienta. Przez lata firma niesamowicie się rozrosła i dziś innowacyjne produkty marki Schwarzkopf można znaleźć w salonach i sklepach na każdym kontynencie. Firma obecnie posiada aż 7600 patentów - każdy kolejny to krok milowy w pielęgnacji włosów.

OSIS+

Czy codzienna stylizacja stała się dla Ciebie przykrą rutyną?

Potrzebujesz trochę świeżej inspiracji?

Seria OSiS+ to doskonała odpowiedź dla tych, którzy znudzili się już monotonią i fryzurą bez kształtu. Produkty tej linii z pewnością dodadzą energii i kreatywności Twojej codziennej stylizacji i pomogą stworzyć Twój niepowtarzalny styl. W serii tej znajdziecie gumy, pasty, lakiery, kremy, żele, spraye, pudry i wiele, wiele innych.

SILHOUETTE

To seria profesjonalnych lakierów i pianek do stylizacji włosów. Dzięki produktom tej linii zapewnisz swojej fryzurze od elastycznego do supermodnego utrwalenia. Silhouette to nie tylko preparaty do stylizacji włosów – w serii tej znajdziemy następujące rodzaje produktów:

  • Silhouette Super Hold – nadają super mocne utrwalenie

  • Silhouette Color Brilliance – nadają mocne utrwalenie i dodatkowo ożywiają kolor włosów farbowanych

  • Silhouette Flexible Hold – nadają elastyczne utrwalenie

  • Silhouette Gold – nadają mocne utrwalenie, stworzone z myślą o włosach delikatnych.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Schwarzkopf (238)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: