Montibello

liczba produktów: 338
Montibello

Dowiedz się więcej o marce Montibello: czytaj

Hiszpańska marka Montibello, która powstała w roku 1967, opiera swoją filozofię i produkty na 5 filarach. Dla marki Montibello piękno to harmonia, doskonałość, umiar, dbałość o szczegóły oraz przyjemność dla oka. Bo piękno to coś więcej niż tylko kwestia wizualna. I u podstaw takich wartości powstały skrupulatnie dopracowane produkty marki. 

Piękno dla każdego bez wyjątku

Produkty marki Montibello są tak dopracowane, aby spełniać oczekiwania każdego. Duża różnorodność kosmetyków pozwala na indywidualne dostosowanie specyfików do swoich potrzeb i oczekiwań. Naukowcy współpracujący z marką Montibello przez wiele lat prowadzili badania nad zaawansowanymi składniki aktywnymi, które teraz zawarte są w produktach marki. To właśnie one pozwalają doświadczać piękna każdemu z nas. Nowoczesny system szkoleń, innowacyjne składniki i kosmetyki dopracowane w najmniejszym szczególe to elementy wyróżniające markę Montibello. 

Co wyróżnia produkty Montibello?

Odkrycia naukowe i składniki zawarte w produktach Montibello to idealna dieta dla zachowania i utrzymania piękna kosmyków. Firma Montibello oferuje kosmetyki dostosowane do potrzeb każdego rodzaju włosów. Spośród nich można wyróżnić:

  • produkty do pielęgnacji włosów takie jak szampony, odżywki, maski czy kuracje przeznaczone do włosów zniszczonych, delikatnych, przesuszonych czy farbowanych.

  • produkty do stylizacji 

  • farby przeznaczone do koloryzacji włosów 

Pomimo upływu wielu lat marka Montibello nadal doskonali swoje produkty, aby mierzyć się z coraz większymi oczekiwaniami konsumentów. Uwielbiana przez wielu stylistów teraz dostępna jest również dla Ciebie!

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Montibello (338)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: