Decode Curl | Balsam do tworzenia loków 150ml
Decode Curl | Balsam do tworzenia loków 150ml 67,99 zł

Montibello Decode Curl | Balsam do tworzenia loków 150ml

67,99 zł

45,33 zł / 100 Mililitry

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Kremy
Opis
Montibello Decode Curl Creator to balsam do tworzenia loków.

Specyfik doskonale sprawdzi się do podkreślania skrętu włosów falowanych i kręconych. Definiuje loki, uwypukla ich teksturę, eliminuje puszenie i nieestetycznych wygląd. Dzięki niemu fale i loki stają się bardziej wyraziste, a ich stylizacja łatwiejsza. Specyfik aktywuje się pod wpływem ciepła, dlatego wystarczy zaaplikować balsam na wilgotne włosy, a następnie wysuszyć (najlepiej z suszarką z dyfuzorem). Efekt - elastyczne i naturalne fale o pełnej kontroli. Nawilżone, błyszczące i miękkie. Produkt zapewnia także mocne utrwalenie, więc efektu utrzyma się naprawdę długo.

Pojemność:
150ml
Sposób użycia
Nałóż produkt na wilgotne włosy, po czym wysusz je przy użyciu dyfuzora.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.