liczba produktów: 284
Joico

Dowiedz się więcej o marce Joico: czytaj

Sukces Joico

Marka Joico od samego początku skupiała się na dogłębnym poznaniu tajników odbudowy włosów, a swoje produkty oparła na keratynie, która jest niezwykle ważna w procesie rekonstrukcji włosów. Misją firmy jest ciągłe poszukiwanie coraz bardziej skutecznych sposobów, by odbudować i chronić strukturę włosa.

Po raz pierwszy w historii, Joico łączy moc nauki dotyczącej DNA z najnowszymi osiągnięciami z biomimikry i prezentuje największy postęp w technologii pielęgnacji włosów: Bio-Advanced Peptide Complex. To najmocniejsza technologia odbudowy i ochrony, które rewolucjonizuje proces regeneracji zniszczonych włosów. Z najnowszych osiągnięć w nauce i technologii biomimikry DNA, marka Joico stworzyła peptyd biomimetyczny, z cysteiny i argininy - aminokwasów niezbędnych dla odbudowy i precyzyjnej naprawy uszkodzonych obszarów oraz zapewnienia bardziej trwałego nawilżenia.
 

Oryginalne kosmetyki Joico

Wszystkie kosmetyki Joico sprzedawane w Estyl.pl są oryginalne i pochodzą od oficjalnego dystrybutora. Świeżość produktu, jego skuteczność oraz innowacyjne opakowania - to właśnie znajdziesz w naszym sklepie.

 

System 4 kroków dla pełnej odbudowy włosów z Joico

Marka Joico opatentowała unikalną formułę czterech kroków dla pełnej i dogłębnej regeneracji zniszczonych i suchych włosów. Ten proces jest z powodzeniem wykorzystywany w salonach fryzjerskich, by dogłębnie i maksymalnie odżywić i wzmocnić zniszczone włosy.

KROK 1 – oczyszczanie z K-Pak Clarifying Shampoo
KROK 2 – przywrócenie właściwego pH i wygładzanie z K-Pak Cuticle Sealer 
KROK 3 – odbudowa z K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor 
KROK 4 – nawilżanie z K-Pak Intense Hydrator

Dlaczego Joico?

Liderem Joico jest nieco ponad 30-letnia Sara Jones, która mimo tak młodego wieku nazywana jest weteranką w branży fryzjerskiej. Swoją karierę rozpoczęła jako fryzjer, by w końcu dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom kierowniczym przejść z fryzjerstwa do zarządów kilku dużych producentów profesjonalnych kosmetyków. Odkąd Sara została liderem marki Joico sztywno kieruje się zasadą: „Musimy zapewnić najwyższą jakość zarówno produktów, jak i edukacji. Równie ważne jest nasze zobowiązanie do wspierania naszego przemysłu z uczciwością i pasją - wszystko z miłości do piękna".

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Joico (284)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: