K-Pak

liczba produktów: 62
K-Pak

Dowiedz się więcej o serii Joico K-Pak: czytaj

Joico K-Pak to seria produktów, które w znacznym stopniu odpowiadają za rekonstrukcje włosów. Linia przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów. W szczególności jednak kierowana jest do osób, które posiadają zniszczone i osłabione włosy. W brandzie marki Joico K-Pak znaleźć możemy nie tylko produkty przeznaczone do zabiegu jakim jest rekonstrukcja włosów Joico, ale również produkty do codziennego stosowania, jak również te ułatwiające i uzupełniające stylizację włosów.

Wyjątkowe produkty Joico K-Pak

Jeśli marzysz o pięknych, a przede wszystkim zdrowych i gładkich włosach produkty Joico K-Pak są idealne dla Ciebie. Zarówno te zapewniające rekonstrukcję włosów, jak i pozostałe kosmetyki marki Joico. Wyjątkowość linii Joico K-Pak to nie tylko wspaniałe działanie, ale też to dzięki czemu możemy uzyskać odżywione i mocne włosy. Siła składników zawarta w kosmetykach Joico K-Pak sprawia, że włosy są wygładzone, nawilżone, mocne i pełne blasku.

W kosmetykach Joico K-Pak zawarty został aloes, który wzmacnia i chroni włosy. Guava to składnik odpowiadający za regenerację i siłę kosmyków. Dodatkowo w produktach Joico K-Pak znajdziemy masło shea, które nawilża włosy oraz olejek jojoba, który nadaje sprężystość i blask. To właśnie połączenie tych składników i technologia pokazuje wyjątkowość produktów Joico.

Rekonstrukcja Joico K-Pak

Rekonstrukcja włosów Joico K-Pak to zabieg składający się z 4 produktów, które wzmacniają i odbudowują zniszczone włosy. 30 minutowy zabieg, który nawilża włosy oraz przywraca im blask. W efekcie włosy stają się mocne, mniej łamliwe, a przede wszystkim zdrowe. Zabieg jakim jest rekonstrukcja Joico, bez problemu możesz wykonać w zaciszu swego domu. Zabieg składa się z 4 produktów:

  1. Joico K-Pak Claryfying Shampoo (doskonale oczyszcza włosy)

  2. Joico K-Pak Cuticle Sealer (wygładza włosy i przygotowuje do kolejnego kroku)

  3. Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor (główny produkt, który intensywnie regeneruje i odbudowuje strukturę włosa)

  4. Joico K-Pak Intense Hydrator (produkt kończący zabieg, intensywnie nawilża włosy pozostawiając je miękkie i lśniące)

Rekonstrukcja włosów Joico może być z powodzeniem wykonywana przed farbowaniem włosów lub zabiegiem trwałej ondulacji. Zabieg ten nie tylko chroni włosy, ale również ułatwia ich stylizację, a sam kolor stanie się trwalszy i bardziej intensywny. 

Kosmetyki Joico z hologramem

Wszystkie produkty Joico dostępne w naszym sklepie zawierają na opakowaniu hologram. Jest to znak oryginalności produktu, jak również sprawdzonego źródła dostawy i świeżości produktów. 

*Aktualnie jesteśmy w trakcie aktualizacji zdjęć produktowych. Co oznacza, że WSZYSTKIE kosmetyki Joico, które zamawiacie posiadają hologram, mimo, że zdjęcie produktowe przedstawia produkt bez znaczku jakości.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Joico K-Pak (62)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: