Kosmetyki Wella - stuletnia tradycja w pielęgnacji włosów

liczba produktów: 684
Kosmetyki Wella - stuletnia tradycja w pielęgnacji włosów

Dowiedz się więcej o marce WELLA czytaj

Sukces kosmetyków Wella Professionals

Wella Professionals to marka z ponad stuletnią tradycją. Dzięki całemu sztabowi miłośników, naukowców i pasjonatów fryzjerstwa, produkty kreowane przez markę Wella inspirowane są przede wszystkim miłością do fryzjerstwa i innowacji. Szeroki wachlarz serii i produktów pozwala marce gościć na półkach nie tylko profesjonalnych salonów fryzjerskich, lecz również w domach miłośników tej marki

Linie kosmetyków Wella Professionals

Wella System Professionals – gama produktów do pielęgnacji włosów przede wszystkim suchych i farbowanych z podziałem na włosy cienkie i grube. W serii tej dostępny jest również szeroki wachlarz produktów stylizacyjnych.

Wella Sp – pełna seria produktów do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, a także produktów przeznaczonych do profesjonalnej stylizacji.

Wella Sp Men – linia kosmetyków stworzona z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych męskiej skóry głowy i włosach. W serii tej obok kosmetyków pielęgnacyjnych znaleźć można również pianki pigmentujące, które pozwolą siwiejącym włosom wydobyć ich naturalny pigment.

Historia Wella Professionals?

Wella została założona w 1880 roku przez Franza Ströher, fryzjera z Saksonii. Firma pierwotnie zajmowała się wyrobem peruk. Z czasem, gdy peruki i sztuczne brody wyszły z mody, firma zwróciła się w kierunku opracowywania produktów do tworzenia stałych loków i fal. W 1927 roku pierwszy raz wprowadzono do salonów urządzenia i materiały służące do tworzenia trwałej ondulacji. W kolejnych latach Wella opracowała pierwsze suszarki do włosów z wbudowanymi silnikami i ruchomymi rurami, które pozwoliły na ruch głowy podczas procesu suszenia. Po II wojnie światowej, Niemiecka Republika Demokratyczna przejęła fabrykę Wella i wszystkie jego patenty zostały przekazane państwu. Rodzina Ströher i niektórzy pracownicy postanowili rozpocząć działalność od nowa w Hünfled. Produkcja rozpoczęła się w roku 1945 i pod koniec dekady Wella miała już ponad 50 pracowników i prężnie funkcjonuje po dziś dzień.

Zwiń tekst

Filtruj

Filtr

kasuj

Wella (684)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: