liczba produktów: 6
Chi

Dowiedz się więcej o marce CHI czytaj

Sukces CHI

CHI - Cationic Hydration Interlink stworzony przez firmę Farouk łączy innowacyjną technologię Ceramic Technology z odżywczymi proteinami jedwabiu i aminokwasami, a w połączeniu z Cationic Hydration Interlink zapewnienia regenerację i nawilżenie oraz optymalną pielęgnację skóry głowy. W rezultacie włosy pozostają miękkie, gładkie, lśniące i jedwabiste w dotyku. Badania naukowe sprawiły, że nawet mało podatne włosy kręcone, falujące lub nawet grube stają się jedwabiście miękkie i zdyscyplinowane bez użycia jakichkolwiek agresywnych środków stylizujących. CHI wykorzystuje siłę jonowej i kationowej hydratacji InterLink. Technologia ta dzięki pozytywnie naładowanym cząsteczkom jedwabiu poprawia połysk, przejrzystość i elastyczność włosów.

Kodeks etyczny CHI

Marka Firma Farouk dąży do prowadzenia działalności gospodarczej, zgodnie z przyjętymi standardami etycznymi. Wysokie standardy etyczne są niezbędne do utrzymania przewagi konkurencyjnej, dumy i zaufania jej pracowników, a także zdolność do zapewnienia najwyższej jakości produktów zarówno nowym, jak i wiernym klientom.

Dlaczego CHI?

Farouk jest firmą z siedzibą w Houston, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów profesjonalnych znanych marek, w tym CHI. Firma została założona w 1986 roku przez Farouk Shami, fryzjera, z misją stworzenia profesjonalnego przemysłu kosmetycznego z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii w oparciu o ciągłą edukację, ochronę środowiska i działanie zgodnie z zasadami etycznymi. Popularność kosmetyków CHI i ich skuteczność została potwierdzona licznymi nagrodami, np.:

Behind the Chair Stylist Choice Awards – 2005

  • Favorite Straightening Product (Chemical) – CHI Transformation System

HBA – Packaging Award - 2006

  • Best Packaging Design – CHI Helmet Head Spritz

American Salon Professional’s Choice Award 2007

  • Favorite Shine Enhancer – CHI Shine Infusion

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Chi (6)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: