Mustela

liczba produktów: 60
Mustela

Dowiedz się więcej o marce Mustela: czytaj

Mustela to marka kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji niemowląt i dzieci. Naturalne składniki pozwalają na wyjątkową pielęgnację niemowlęcej skóry. Marka Mustela jest na rynku kosmetycznym od ponad 70 lat, a wszystkie produkty są projektowane i tworzone we Francji. 

Bezpieczna pielęgnacja skóry dziecka

Wszystkie produkty wychodzące spod skrzydeł Musteli to gwarancja nie tylko skuteczności, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Delikatna skóra niemowlęcia czy starszego dziecka wymaga szczególnej dbałości. Marka Mustela w swoich produktach stosuje składniki, które są w ponad 90% pochodzenia naturalnego. Ponadto wszystkie są przebadane dermatologicznie, co gwarantuje ochronę nawet skóry bardzo wrażliwej jaką niewątpliwie jest skóra niemowlaka. 

W produktach marki Mustela na próżno szukać takich składników jak między innymi: parabeny, ftalany, laurylosiarczan amonu, cyklotetrasiloksan, BHA, etanol, olejki eteryczne i wiele innych znajdujących się na tak zwanej “czerwonej liście” składników.

Co wyróżnia markę Mustela?

Marka Mustela to przede wszystkim naturalne składniki. Firma od lat bardzo angażuje się w ochronę środowiska i planety. Wszystkie działania jakie podejmuje marka Mustela mają na celu nie tylko utrzymanie jak najlepszej jakości produktów, ale również zachowanie najważniejszych wartości - rodzinnych. 

Odkrycia marki Mustela

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa, jakie daje nam stosowanie kosmetyków marki Mustela oraz mocne zaangażowanie w ochronę środowiska to nie wszystko. Marka Mustela od początku swojej działalności prowadzi programy badawcze, aby jeszcze lepiej poznawać skórę nie tylko niemowląt i dzieci, ale również kobiet w ciąży czy świeżo upieczonych mam. 

Marka Mustela może pochwalić się swoim odkryciem, które potwierdziła naukowo. Chodzi o różne typy skóry, które posiadamy już od momentu narodzin. Wyróżniamy:

  • skórę normalną - gładka, wymaga nawilżenia i ochrony,

  • skórę suchą - której należy zapewnić ochronę i odżywienie,

  • skórę bardzo wrażliwą - wymagającą ochrony i ukojenia,

  • skórę skłonną do atopii - potrzebująca ochrony, ukojenia i odbudowy warstwy lipidowej.

Zapewnij swojemu dziecku i sobie bezpieczną pielęgnację skóry już od pierwszego dnia życia. Sięgnij po kosmetyki marki Mustela!

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Mustela (60)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: