liczba produktów: 10
Beauty Blender

Dowiedz się więcej o marce Beauty Blender czytaj

Sukces marki Beauty Blender

Beauty Blender to marka innowacyjnych gąbek do nakładania podkładu, korektora lub innych płynnych kosmetyków. Ich wyjątkowy, eliptyczny kształt pozwala wykorzystać całą powierzchnię aplikatora, a specjalny nielateksowy materiał sprawia, że makijaż idealnie stapia się z każdą cerą. Gąbka wykonana jest z oryginalnego pluszowego materiału, który odznacza się wysoką porowatością, po namoczeniu zwiększa swoją objętość i wypełniając się wodą pozwala na mniejsze zużycie podkładu. Materiał jest bardzo trwały i nie kruszy się. Aplikator nie nasiąka kosmetykami, dzięki czemu nawet niewielka ilość produktu jest dobrze rozprowadzona na twarzy nie pozostawiając smug. Dzięki strukturze gąbki Beauty Blender pozwala uzyskać makijaż z efektem „air brush”.

Jakie są rodzaje gąbek Beauty Blender?

Beauty Blender dostępny jest w 3 kolorach i dwóch rozmiarach. Każdy z nich przeznaczony jest do aplikacji innego rodzaju kosmetyków:

  • Original Beauty Blender - gąbka w kolorze różowym idealnie nadaje się do aplikacji podkładu, kremów BB i CC, czy różu w kremie.

  • Pure Beauty Blender - gąbka w kolorze białym do skóry wrażliwej przeznaczona do nakładania bazy, produktów nawilżających, kremu pod oczy, serum, itp.

  • Pro Beauty Blender - gąbka w kolorze czarnym przeznaczona jest do aplikacji bronzerów, ciemnych podkładów, produktów samoopalających i przy tworzeniu bardzo trwałych makijaży.

  • Micro.mini Beauty Blender - gąbeczki w wersji mini przeznaczone są do aplikacji korektora, rozświetlacza, kremowych cieni do oczu, a także do konturowania twarzy.

Jak używać aplikatora Beauty Blender?

W celu jak najlepszego wykorzystania atutów gąbek Beauty Blender należy najpierw je zmoczyć. Nadmiar wody odcisnąć np. w ręcznik papierowy. Gąbka pod wpływem wody zwiększa swoją objętość. Następnie nałożyć niewielką ilość podkładu w kilku miejscach na twarzy i delikatnie rozprowadzić go blendując aplikator na skórze. Dzięki temu można uzyskać efekt idealnego wtopienia się kosmetyku w cerę, bez smug. Co ważne, gąbki Beauty Blender są hipoalergiczne i bezzapachowe – mogą z nich korzystać wszyscy bez obawy o uczulenie. Przy odpowiedniej pielęgnacji aplikatora starcza on nawet na 6 miesięcy.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Beauty Blender (10)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: