liczba produktów: 33
Authentic Beauty Concept - Naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów

Droga Do Autentycznego Piękna czytaj

Authentic Beauty Concept to holistyczna marka premium współtworzona z unikalną społecznością fryzjerską, by wytyczyć nową drogę do autentycznego piękna.

Marka wybiera czyste składniki ze starannie wyselekcjonowanych źródeł. Produkty nie zawierają silikonów, środków powierzchniowo czynnych z grupy siarczanów, parabenów, olejów mineralnych i sztucznych barwników. Nawet 95% składników pochodzi z naturalnych źródeł, wykorzystywany jest olej kokosowy i jojoba, masło shea, ekstrakt z fioletowego ryżu uprawianego zgodnie z zasadami Sprawiedliwego Handlu i biodegradowalną skrobię. Formuły nie zawierają mikrogranulek ani składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach zgodnie z wymogami prawa.

Authentic Beauty Concept przykłada niezmiernie dużą wagę do procesu doboru i łączenia składników, ponieważ wierzy, że liczy się cały proces tworzenia, a nie tylko efekt końcowy. Opakowania produktów nadają się do recyklingu, a także do ponownego użycia. Authentic Beauty Concept nie ogranicza się wyłącznie do włosów, ale stara się postawić połączenie ciała, umysłu i ducha w centrum poprzez starannie dobrane składniki, wyjątkowe zapachy i świadome usługi memento w salonie, które oddziałują na klientów w sposób całościowy, a nie tylko na ich włosy.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Authentic Beauty Concept (33)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: