RefectoCil

liczba produktów: 64
RefectoCil

Dowiedz się więcej o marce RefectoCil: czytaj

Henna brwi i rzęs? RefectoCil!

Znana od ponad 70 lat, wiodąca na świecie w dziedzinie profesjonalnej koloryzacji brwi i rzęs, profesjonalna marka RefectoCil. Stosowanie produktów RefectoCil zapewnia fantastycznie długie, w odpowiednim odcieniu, odpowiednio zabarwione i gęste rzęsy oraz efektownie podkreśla brwi. Koloryzacja rzęs i brwi kosmetykami RefectoCil jest całkowicie odporna na rozmazywanie, wodoodporna, nie pozostawia smug ani innych zabrudzeń na delikatnej, wrażliwej skórze wokół oczu. Utrzymuje się zależnie od kondycji i typu włosów nawet do 6 miesięcy.

RefectoCil - szeroki wachlarz produktów do henny brwi

Dopracowany pod każdym względem RefectoCil oferuje największy wybór kolorów, głęboką czerń, grafitowy, niebiesko czarny, głęboki niebieski, naturalny brąz, jasny brąz, kasztanowy, czerwony, fioletowy oraz blond. Wiele przydatnych akcesoriów sprawia, że asortyment RefectoCil jest doskonałym systemem dla profesjonalistów. W ofercie znajdziesz kosmetyki pielęgnujące brwi i rzęsy.

Dlaczego RefectoCil?

Dla RefectoCil od zawsze najistotniejsze są najlepsze efekty koloryzacji, najwyższa jakość produktów oraz ciągła innowacyjność. Produkty RefectoCil od dziesięcioleci uważane są na całym świecie za najlepsze.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

RefectoCil (64)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: