Poznaj nas

Cześć!
Skoro zajrzałaś/eś na tą stronę to pewnie chcesz się dowiedzieć kto tworzy blogową ekipę Estyl.pl
Jest nas trójka: 2 dziewczyny i 1 męski rodzynek :) . Postanowiliśmy napisać kilka słów o sobie byś lepiej nas poznał/a.

Ewelina

ewelina_sZ natury jestem szaloną optymistką spoglądającą na świat przez różowe okulary, zarażającą pozytywną energią i uśmiechem.
Rower- to zaraz po narzeczonym mojadruga miłość i największe hobby w wiosenno- letnie dni.
Choć z zawodu jestem lingwistką i na co dzień pracuje w biurze tłumaczeń, mam bzika na punkcie kosmetologii, pielęgnacji ciała i włosów.
Czas wolny uwielbiam spędzać aktywnie wśród bliskich przyjaciół :-)

Tomek
tomek_sOrzeszek w damskim świecie :) Piszę na tym blogu poświęconym głównie kosmetykom, mimo iż moja wiedza na temat jeszcze nie dawno była bliska zeru.
Jak do tego doszło?
Sam do końca nie wiem;) Ale poznaje wraz z Wami ten ciekawy i często dla mnie zaskakujący świat. Patrze z trochę innego, bo męskiego punktu widzenia.
Może dzięki temu, choć paru facetom ułatwię kontakt z tym tematem i to się dla mnie liczy:)


Karolina

karolina_sJestem świeżo upieczoną mężatką o której perypetiach możecie poczytać w Poradniku Nieperfekcyjnej Panny Młodej.
Aktualnie studiuję dietetykę i jestem absolwentką kosmetologii – uwielbiam testować nowe kosmetyki zarówno związane z pielęgnacją włosów jak i ciała.
Oprócz kosmetyków jestem ogromną fanką nutelli i  wszystkiego co w swoim składzie ma czekoladę. Zakochana jestem po uszy w Garfildzie – małym rudzielcu, którego przygarnęła oraz oczywiście w swym mężu :D

Mamy nadzieję, że kilka słów o nas pozwoli Wam lepiej nas poznać i uprzyjemni czytanie naszych testów, opinii i perypetii życiowych :)