Dla mężczyzn

estyl_bn_podstrona_734x277

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Pozostało już tylko niespełna dwa tygodnie na przygotowania. Jeśli nadal nie masz pomysłu dla swoich bliskich, sprawdź nasze propozycje. Zamówione teraz, spokojnie dotrą do Waszych domów jeszcze przed świętami.

Czytaj więcej
kremy do twarzy dla mężczyzn

Kolejna część cyklu „Męskim okiem”. Dziś na warsztat wrzucamy kremy do twarzy dla mężczyzn. Warto czy nie warto? Kiedyś nie do pomyślenia dla prawdziwego mężczyzny, ale w dzisiejszych czasach wszystko jest inne. My, faceci zaczynamy bardziej o siebie dbać pod względem estetycznym (i zdrowotnym). Pytanie tylko czy codzienne nawilżanie twarzy kremem nie jest już przesadą?

Czytaj więcej
męskim okiem Cześć! Jestem Tomek i będę prowadził na tym blogu swój mały kącik. Coś a la męskim okiem. Zachęcam do lektury mojego kącika także nasze czytelniczki. Na pewno dowiecie się czegoś ciekawego, chociażby za Waszego faceta, męża, syna, brata. Zawsze możecie im później tej wiedzy trochę przekazać :) To, co męskiej części populacji oferuje większość producentów kosmetyków do włosów, moim zdaniem jest bardzo ograniczoną ofertą. Czytaj więcej
żel do stylizacji

Kerastase Homme Capital Force Sculpting Gel to żel do stylizacji dla mężczyzn. Kosmetyk nadaje fryzurze trwałość i naturalny wygląd przez wiele godzin. Zadaniem Krzysztofa była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
zagęszczający szampon dla mężczyzn

Kerastase Homme Capital Force to zagęszczający szampon dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji włosów. Szampon dodaje objętości włosom cienkim oraz wzmacnia włosy słabe i wypadające. Zadaniem Krzysztofa była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
szampon dla mężczyzn

Kerastase Homme Capital Force Vita-Energising to szampon dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji włosów. Szampon rewitalizuje fryzurę, przywracając równowagę wrażliwej skórze głowy. Zadaniem Krzysztofa była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej