męskim okiem

Dawno mnie tu nie było i kobiety zdążyły zawładnąć całym naszym blogiem. Ale teraz nadszedł czas na mnie. Pewnie nietrudno się domyślić do kogo będzie skierowany mój wpis - oczywiście, że do mężczyzn! Bo to właśnie im mam obowiązek przypomnieć o tym jaki miesiąc właśnie się rozpoczął. Mamy marzec, a co za tym idzie wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Dzień kiedy możemy zadbać o swoje piękniejsze drugie połówki. Co powiecie zatem, aby zaproponować im romans? Zastanawiasz się z kim? Poznaj peelingi Body Boom!

Czytaj więcej

Jeśli chodzi o Walentynki to mam w tym temacie mieszane uczucia... Z jednej strony każda okazja żeby poświęcić czas swojej drugiej połowie -czy na razie potencjalnej drugiej połowie:) - jest dobra, z drugiej traci to urok, gdy jest niejako wymuszone poprzez kulturę popularną. I w końcu nie wiem czy jestem za czy przeciw... Publicznie zatem przeanalizuję wady i zalety , a Wy spojrzycie na Walentynki męskim okiem.

Czytaj więcej
Jak co roku przy okazji świąt macie ten sam problem. Co kupić swojemu facetowi? Jaki prezent dla mężczyzny będzie najlepszym wyborem? Odpowiedź nie jest prosta, ale postaram się przybliżyć Wam co my- faceci myślimy o całej tej sprawie. Czytaj więcej
kremy do twarzy dla mężczyzn

Kolejna część cyklu „Męskim okiem”. Dziś na warsztat wrzucamy kremy do twarzy dla mężczyzn. Warto czy nie warto? Kiedyś nie do pomyślenia dla prawdziwego mężczyzny, ale w dzisiejszych czasach wszystko jest inne. My, faceci zaczynamy bardziej o siebie dbać pod względem estetycznym (i zdrowotnym). Pytanie tylko czy codzienne nawilżanie twarzy kremem nie jest już przesadą?

Czytaj więcej
Cześć! Jestem Tomek i będę prowadził na tym blogu swój mały kącik. Coś a la męskim okiem. Zachęcam do lektury mojego kącika także nasze czytelniczki. Na pewno dowiecie się czegoś ciekawego, chociażby za Waszego faceta, męża, syna, brata. Zawsze możecie im później tej wiedzy trochę przekazać :) To, co męskiej części populacji oferuje większość producentów kosmetyków do włosów, moim zdaniem jest bardzo ograniczoną ofertą. Czytaj więcej