John Masters Organics

Rahua

Szukasz kosmetyków naturalnych, pozbawionych szkodliwych i alergennych substancji chemicznych? Kosmetyk stworzony z naturalnych składników dla niektórych może wydawać się fikcją, ale nie dla nas! W sklepie Estyl.pl możesz kupić produkty marki Rahua, John Masters Organics, Davines, Alterna, Less is More, Moroccanoil oraz Macadamia, które w swoim składzie mają mnóstwo składników organicznych. Chcesz dowiedzieć się więcej o ekologicznych markach, które stawiają na pierwszym miejscu naturalność? Zachęcam do zapoznania się z wpisem :)

Czytaj więcej
estyl_7dni_wszystkie_blog_755x315 Ostatni dzień naszej siedmiodniowej przygody ze światowymi markami. Dzisiaj mamy dla Was przygotowane treściwe informacje o markach, których nie mieliście jeszcze okazji poznać. Przypominam, ze tylko dzisiaj -12% na wszystkie marki, które brały udział w akcji 7 Dni Dawania. Czytaj więcej
Pielęgnacja włosów latem – promocja!

Pielęgnacja włosów latem powinna być wyjątkowo staranna. Wiatr, wysoka temperatura, słona morska woda i promieniowanie słoneczne dają się im we znaki. Rozpoczynamy promocję na letnie kosmetyki. Skorzystaj z rabatów i darmowej dostawy.

Czytaj więcej
Promocja kosmetyków John Masters Organics

Darmowa dostawa i rabaty na kosmetyki John Masters Organics specjalnie dla Was. Obniżka cen sięga nawet 60%!

Czytaj więcej
spray nawilżający

John Masters Organics Lavender Hydrating Mist to łagodny i leczniczy spray do skóry twarzy i włosów. Mgiełka łagodzi podrażnienia i nawilża każdy rodzaj skóry. Zadaniem Kasi była obiektywna oceny zalet oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
mydło złuszczające

John Masters Organics Orange & Ginseng Exfoliating Body Bar to mydło złuszczające z wyciągami żeń-szenia, skórką pomarańczy i olejkami cytrusowymi.  Zadaniem Oli była obiektywna oceny zalet oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej