John Masters Organics Men Face Wash & Shave Foam pianka do mycia twarzy i golenia

Uniwersalna pianka do mycia twarzy i golenia dla mężczyzn John Masters Organics działa antybakteryjnie i łagodząco. Nie musisz się już martwić o problemy ze skórą po treningu. Do tego męski, pobudzający zapach długo utrzymuje się na skórze.

pianka do mycia twarzy i golenia

fot. © Pajmon.com Piotr Bielecki

Zgodnie z naszą formułą pianka do mycia twarzy i golenia JMO została oceniona w 7 kluczowych kategoriach:

  1. Opakowanie
  2. Zapach i konsystencja
  3. Wydajność
  4. Działanie
  5. Zalety
  6. Wady
  7. Ocena ogólna w skali od 1 do 5

pianka do mycia twarzy i goleniaKrzysztof skończył 30 lat, ale w z związku z uprawianiem dużej ilości sportów udało mu się zachować młodzieńczy wygląd i jędrną skórę. Główne problemy skóry twarzy oraz ciała wynikają również z aktywności fizycznej. Ogromne ilości potu, wylewanego systematycznie na treningach, sprzyjają występowaniu potówek i drobnych wyprysków, pojawiających się na linii włosów i miejscu zetknięcia z ubraniem. Kosmetyki pielęgnacyjne muszą spełniać u niego dwa wymogi: być dostosowane do sportowego trybu życia i częstego przenoszenia oraz dobrze współpracować z dużą ilością potu na świeżo ogolonej twarzy. Krzysztof preferuje kosmetyki o dobrych składach, praktyczne, dostosowane do jego sportowego trybu życia.

Krzysztof testował dla Was piankę dla mężczyzn John Masters Men Face Wash & Shave Foam, do kupienia w sklepie Estyl.pl i dziś opowie Wam o swoich wrażeniach z jej testów.

1. Opakowanie. Pianka do mycia twarzy i golenia John Masters Organics Men Face Wash & Shave Foam – bardzo męskie opakowanie; Bardziej przypomina pocisk do szybkostrzelnego działka, niż kosmetyk. Bez obciachu można go wyjąć w męskiej szatni, nie wzbudzać sensacji i zbędnych pytań 😉 Co ciekawe, pompka identyczna, jak w JMO Krem, w przypadku pianki sprawdza się doskonale: wyciskane porcje są dokładnie takie, jak trzeba. Po użyciu nie ma żadnego problemu z nadmiarem, czy wyciekaniem kosmetyku. Opakowanie jest po prostu funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości. Duży plus.

pianka do mycia twarzy i goleniapianka do mycia twarzy i goleniapianka do mycia twarzy i golenia

2. Zapach i konsystencja. Każdorazowe naciśnięcie pompki JMO Men wypycha jednakową ilość kosmetyku w postaci lekkiej, białej pianki. Zapach jest bardzo zbliżony do drugiego kosmetyku w tej serii: JMO Krem, czyli fantastyczna, świeża lawenda, eukaliptus i inne olejki eteryczne. Zapach jest zdecydowany, świeży i energetyzujący. Bardzo mi się podoba.

3. Wydajność. Do starannego umycia twarzy wystarczy jedna porcja pianki John Masters, do golenia używam dwóch lub trzech porcji. Wydajność jest znakomita; Podczas, gdy krem już mi się skończył, pianki do golenia JMO zużyłem zaledwie połowę! Uważam to za świetny rezultat.

4. Działanie. Gdy myję twarz po treningu, szczególną uwagę przykładam do miejsc na granicy włosów, czyli tam, gdzie zwykle pojawiają się tzw. potówki. Antybakteryjne działanie pianki JMO pozwala mi nie tylko cieszyć się świetnym zapachem, ale mieć pewność, że zminimalizuję niechciane wypryski do minimum. Tuż po spłukaniu, przez dłuższą chwilę czuć wyraźnie chłodzący wpływ eukaliptusa. Lubię to uczucie. Co do golenia; Trzeba się przygotować na zupełnie inne zachowanie tego kosmetyku niż klasycznych pianek do golenia z marketowych półek.

Pianka do mycia twarzy i golenia nie jest tak gęsta, nie pokrywa twarzy niczym maska, ale robi to, co ma robić: zmiękcza włos i daje odpowiedni poślizg. Faktem jest niestety, że trzeba użyć co najmniej dwóch lub trzech porcji, by uzyskać odpowiedni, satysfakcjonujący, efekt. Bardzo sobie ceniłem w porannym goleniu przedtreningowym działanie comba JMO Pianka + JMO Krem.

pianka do mycia twarzy i goleniapianka do mycia twarzy i goleniapianka do mycia twarzy i golenia

5. Zalety. Pianka John Masters Organics Men Face Wash & Shave Foam gwarantuje świetny zapach, który potrafi dać porannego kopa, prawie jak kawa (prawie). Dzięki temu, myjąc twarz, nadal czuję się męsko – w przeciwieństwie do mycia twarzy podbieranym własnej kobiecie specyfikiem stojącym w zasięgu ręki 😉 Efekt łagodzenia podrażnień i przyjemnego chłodu jest już potem tylko dodatkowym bonusem.

6. Wady. Golenie przy mocnym zaroście może być problematyczne. Trzeba użyć zdecydowanie więcej pianki, niż w przypadku kosmetyków reklamowanych w telewizji.

7. Ocena ogólna. Uważam, że pianka do mycia twarzy o do golenia John Masters Men jest świetnym kosmetykiem do codziennego stosowania. Ocena na piątkę nie będzie żadną przesadą.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *