Davines Oi Oil do każdego typu włosów

liczba produktów: 113
Davines Oi Oil do każdego typu włosów

Przeczytaj o Davines OI Oil do każdego typu włosów: czytaj

Oi Oil - w czym tkwi sekret?

Produkty Oi Oil spełniają swoją rolę w pielęgnacji włosów dzięki niezwykłemu olejkowi roucou, który otrzymywany jest z drzewa rosnącego w Amazonii, znanego pod nazwą annatto. Pochodzi tylko ze zrównoważonych i kontrolowanych plantacji. Ta roślina to źródło beta-karotenu, odbudowującego strukturę włosów i przyspieszającego ich wzrost. Zapewnia on ich ochronę przed promieniowaniem UV i stymuluje produkcję melaniny. Zwalcza również szkodliwe, sprzyjające procesom starzenia się wolne rodniki.

Efekt nawilżonych i odżywionych włosów

Ta linia marki Davines zapewnia wyjątkowy efekt odżywienia włosów i podwójnej objętości bez ich obciążania. Głęboko je nawilża, zabezpiecza przed wysoką temperaturą, utrwala i ułatwia stylizację. Tworzy na nich warstwę ochronną zabezpieczającą delikatną strukturę. Twoja fryzura będzie gładka, miękka, a końcówki przestaną się rozdwajać. Postaw na zdrowe włosy!

Na czym opiera się formuła kosmetyków?

Oi Oil to seria naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, która nie zawiera parabenów i siarczanów. Ich formuła opiera się jedynie na składnikach aktywnych pozyskiwanych z gospodarstw Slow Food Presidia we Włoszech. Dzięki temu włosy nie są narażone na sztuczne, szkodliwe substancje.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Davines Oi Oil - do każdego typu włosów (113)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: