Davines More Inside stylizacja włosów

liczba produktów: 26
Davines More Inside stylizacja włosów

Przeczytaj o Davines More Inside do stylizacji włosów: czytaj

Formuła More Inside

More Inside to linia specjalnie stworzona do stylizacji włosów. Jej formuła to rezultat naukowej wiedzy z laboratoriów Davines oraz kreatywności Dyrektora Artystycznego Angelo Seminara, który pomógł w jej doprowadzeniu do doskonałości.Jest to mieszanka różnych składników, łącząc się spełniają określoną funkcję.

Formuła opiera się na 4 czynnikach:

  • mocno nawilżający,

  • ekstremalnej sprężystości,

  • zapobiegający osypywaniu się produktu,

  • tekstury.

Jakie jest działanie produktów?

Linia działa na włosy silnie nawilżająco, dzięki składnikom ułatwiającym odkładanie się cząsteczek wody na powierzchni trzonu włosa. Uwalniają się one stopniowo, co potęguje działanie produktu. Oprócz tego gwarantuje ona ekstremalną sprężystość włosów, co zawdzięcza surowcom najnowszej generacji. Produkty nadają im objętość, teksturę i kształt.

Jaki jest ich skład?

Produkty Davines wyróżnia wysoka jakość składników i ich ukierunkowanie na konkretny rezultat. Nie zawierają one siarczanów, parabenów i stanowią doskonałą ochronę włosów przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Przyjazne dla środowiska

Davines uczestniczy w projekcie ZERO IMPACT LIfeGate, dzięki czemu emisja dwutlenku węgla wygenerowana przez produkcję każdego elementu opakowań linii jest rekompensowana przez ponowne zalesianie i działanie na rzecz ochrony lasów na całym świecie. Wykorzystywany do pakowania produktów papier pozyskiwany jest z odpowiedzialnie gospodarowanych i eksploatowanych lasów zgodnie ze standardami środowiskowymi, ekonomicznymi i społecznymi.

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Davines More Inside - stylizacja włosów (26)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: