Oracle | Falownica do włosów
Oracle | Falownica do włosów 740,00 zł

ghd Oracle | Falownica do włosów

740,00 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS 0 zł.

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Włosy
Opis
ghd Oracle to nowatorska falownica do włosów. To niezwykłe urządzenie pozwala w błyskawiczny sposób tworzyć wymyślne fale i loki w kilku stylach - od eleganckich i pełnych klasy, przez gęste i obfite, po beztroskie uczesanie w stylu beach waves. Używanie narzędzia jest bardzo proste i jest ono szczególnie polecane dla osób, które nie przepadają za kręceniem pasm na tradycyjnej lokówce. Falownica ghd Oracle to jedno narzędzie, dzięki któremu można tworzyć wiele różnych fryzur na bazie fal i loków. Błyskawiczne stosowanie, powtarzalność efektu i bezpieczeństwo dla włosów - to główne zalety tej falownicy. Wystarczy włożyć jedno pasemko pomiędzy nagrzewające się falowane płytki narzędzia i przeciągnąć je od nasady aż po końcówki. Efekt - zakręcone kosmyki! Sekretem narzędzia jest unikalna technologia Curl-Zone połączona ze zgrabnym kształtem rurek grzewczych ułożonych w literę U. Efektywne modelowanie włosów przy jednoczesnym zadbaniu o ich komfort i bezpieczeństwo to główne zalety tego narzędzia. Falownica ghd Oracle posiada ceramiczne rurki ułożone w unikalny kształt litery U. Przesuwanie pasma włosów pomiędzy nimi sprawia, że kosmyki "zapamiętują" wyprofilowany kształt i stają się cudownie pofalowane. Po fazie nagrzewania następuje moment chłodzenia włosów. To tutaj kształt pukli zostaje utrwalony, nie rozprostowuje się, a dodatkowo łuski włosów zostają zamknięte. Co ważne, dzięki systemowi chłodzenia całe narzędzie pozostaje chłodne i nie stanowi zagrożenia podczas stylizacji włosów przez osoby mniej doświadczone. Falownica ghd Oracle nagrzewa się do optymalnych 185 stopni Celsjusza. To ta temperatura sprawia, że włosy są już łatwe do stylizowania, a jednocześnie nie zostają uszkodzone, połamane czy przesuszone. Zobacz, jakie efekty możesz uzyskać dzięki falownicy ghd Oracle:

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.