Goldwell Topchic

liczba produktów: 121
Goldwell Topchic

Dowiedz się więcej o Goldwell Topchic: czytaj

Goldwell TopChic to farby do włosów, które przeniosą na wyższy poziom Twoją dotychczasową koloryzację. To one, znane i cenione na całym świecie, podbijają rynek fryzjerski, stając się ikoną stylu i kreując trendy.

Jakie korzyści daje farba Goldwell TopChic?

Zaspokojenie indywidualnych potrzeb klientów to myśl, która przyświeca marce Goldwell. Farby do włosów TopChic posiadają nowy Pigment Penetracyjny (DPS) oraz Reflects³ System. Połączenie tych kompleksów zapewnia 100% krycie siwych włosów bez względu na rodzaj i odcień farby. 

W farbach Goldwell TopChic kryje się również przełomowa technologia CoolProtect, która pozwala cieszyć się chłodnymi odcieniami włosów przez długi czas. Najlepsza trwałość i doskonała jednolitość - to znaki charakterystyczne opisujące produkty do koloryzacji marki Goldwell TopChic. Zastosowana w farbach technologia Equalizer System 2.0 pozwala na uzyskanie jednolitego koloru od nasady aż po same końce włosów. A to wszystko dzięki połączeniu polimerów wyrównujących ze składnikami wygładzającymi łuskę włosa. 

Koloryzacja farbami Goldwell TopChic gwarantuje bezpieczeństwo i ochronę kosmykom. Opatentowana Technologia Koenzymów oraz oksydant z IntraLipid sprawia, że farba jest delikatna i spełnia swoje działanie, jednocześnie chroniąc włosy. Opatentowane intralipidy pomagają w rozczesywaniu włosów, pozostawiając je gładkie i przyjemne w dotyku. Kompleks Koenzymów neutralizuje działanie wolnych rodników, a tym samym zapewnia trwały kolor i pełne blasku włosy na długo. 

Co gwarantują farby do włosów Goldwell TopChic?

Najnowsza technologia, inteligentny system oparty na doświadczeniu i wieloletnich badaniach gwarantują Twoim włosom koloryzację na najwyższym poziomie. Sięgnij po farby do koloryzacji włosów Goldwell TopChic! Koloryzacja jest bezpieczna dla włosów. Paleta TopChic to aż 150 odcieni, które gwarantują trwały i świetlisty kolor. 

Zaufaj marce z 40-letnim doświadczeniem na rynku fryzjerskim.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Wybierz producenta

Typ produktu

Pojemność

Filtr

kasuj

Goldwell Topchic (121)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: