filtry UV

jak chronić włosy latem

Lato w Polsce powoli dobiega ku końcowi. Słońce chowa się za chmurami, a temperatura na zewnątrz jest coraz niższa. Jednak wiele z nas urlop ma dopiero przed sobą. Gdy w naszym kraju będzie już chłodno i brzydko, ja planuję ogrzać się w słońcu tropików.

Słońce, piasek, plaża, morze...brzmi bosko! Kto nie lubi beztrosko wylegiwać się na plaży wśród szumu fal i otaczających nas ciepłych promieni słonecznych? Niestety bez odpowiedniej ochrony skóra i włosy narażone są na szkodliwe działanie słońca. Zaczęłam więc szukać informacji co zrobić, aby temu zapobiec, same zobaczcie!

Czytaj więcej
Jak dbać o włosy w mieście

Twoje włosy potrzebują specjalnej opieki nawet wówczas, gdy nie wyjeżdżasz na wakacje, a większość lata planujesz spędzić w mieście. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że promieniowanie słoneczne w mieście oraz niewłaściwa pielęgnacja włosów, potrafią wyrządzić im równie dużą krzywdę, jak pobyt w słonecznym kurorcie. Owszem, wakacyjne wojaże rządzą się innymi prawami, ale jak dbać o włosy w mieście?

Czytaj więcej
Pielęgnacja włosów latem wymaga szczególnej uwagi. Jeśli będziemy pamiętać o właściwej ochronie naszych włosów i skóry głowy, odwdzięczą się nam blaskiem i zdrowym wyglądem. Kluczem do sukcesu jest szampon z filtrem UV. Czytaj więcej