inspiracje

Długie czy krótkie włosy, zapuszczać czy obcinać? Przed tym dylematem stoi co roku wiele kobiet, pragnących odmiany i odświeżenia swego wizerunku. Zapuszczone pasma mają swoje zalety i wady. Właśnie dlatego, że dojście do nich wymaga czasu, kosmyki o wiele trudniej zapuszczać, niż obciąć, bo jest to proces długotrwały. Szczególnie, gdy obcinamy je pod wpływem impulsu lub złego nastroju. Z tego wpisu dowiesz się, co wybrać: krótkie czy długie włosy, a także komu one pasują.

Czytaj więcej

W trakcie przeglądaniu kobiecych czasopism natknęłam się nieraz na to, jakie fryzury są modne wiosną. Postanowiłam iść za ciosem i stworzyć dla Was mały poradnik obejmujący najmodniejsze fryzury na wiosnę. Oczywiście część z nich króluje już od kilku ładnych sezonów, więc tylko je przypomnę, ale znalazło się parę całkiem nowych propozycji. A więc…. zaczynamy!

Czytaj więcej

Noc sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami, a ta zdecydowanie rządzi się swoimi prawami. Makijaż, kreacja i fryzura na sylwestra to dla nas kobiet sprawa pierwszorzędna. Oczywiście, wiele zależy od rodzaju zabawy sylwestrowej, czy to będzie standardowy bal sylwestrowy, dyskoteka, domówka czy też bal przebierańców lub impreza tematyczna. Tak czy siak, taka sylwestrowa noc zdarza się raz w roku, możemy wówczas zabłysnąć, zaszaleć, dodać odrobiny fantazji, a nawet użyć ozdób, których nigdy w życiu byśmy nie założyły.

Czytaj więcej
fryzury na lato

Falowane włosy, krótkie fryzury, a może upięcia? Dzisiaj opowiemy Wam, jakie uczesania są już passe, a jakie wskazują nam styliści i projektanci mody, jako wiodące. To ponadczasowe rozwiązania!

Czytaj więcej