olejek Macadamia

olejek w sprayu

Macadamia Healing Oil Spray ma postać lekkiej mgiełki przeznaczonej do wszystkich rodzajów włosów. Olejek w sprayu nawilża, chroni włosy, nabłyszcza oraz nie obciąża cienkich i przetłuszczających się włosów. Zadaniem Kasi była obiektywna ocena walorów oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
Odżywka do każdego rodzaju włosów

Odżywka do każdego rodzaju włosów Macadamia zawiera bogactwo regenerujących olejków. Może być stosowana oddzielnie lub jako część serii Macadamia. Nie obciążą włosów i nie powoduje ich szybszego przetłuszczania. Przeczytajcie opinię naszej testerki.

Czytaj więcej
Rewitalizująca maska do włosów

Szukasz "lekarstwa" dla swoich suchych, pozbawionych witalności włosów? Masz problemy z elektryzowaniem i puszeniem włosów? Rewitalizująca maska do włosów Macadamia Deep Repair Masque na pewno Ci pomoże. Kosmetyk zawiera naturalne składniki: olejki z drzewa macadamia, drzewa herbacianego, wyciągi z arganu, rumianku i aloesu, nie zawiera parabenów.

Czytaj więcej
odżywka bez spłukiwania

Olejek macadamia i arganowy oraz wyciągi roślinne - to wszystko zawiera odzywka bez spłukiwania Macadamia Nourishing Leave-In Cream, którą przetestowała Katarzyna. Odżywka świetnie zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Jakie jeszcze zalety... i wady odżywki odkryła nasza Testerka?

Czytaj więcej