peeling ciała

mydło złuszczające

John Masters Organics Orange & Ginseng Exfoliating Body Bar to mydło złuszczające z wyciągami żeń-szenia, skórką pomarańczy i olejkami cytrusowymi.  Zadaniem Oli była obiektywna oceny zalet oraz wad recenzowanego produktu.

Czytaj więcej
peeling Cuccio

Rozdaliśmy naszym Testerkom kosmetyki naturalne Cuccio z prośbą o ich przetestowanie. Prosiliśmy, by Panie obiektywnie opisały ich zalety i wady. Małgosia przetestowała dla Was peeling Cuccio z bergamotką, szałwią i cytrusami.

Czytaj więcej

Kosmetyki Cuccio to naturalna linia do pielęgnacji stóp, dłoni oraz skóry całego ciała. Letnia pora skłania do częstych kąpieli. Zależy nam wówczas szczególnie na oczyszczeniu i regeneracji ciała, bez ryzyka podrażnień skóry. Peelingi Cuccio w postaci soli morskich, zatopionych w organicznych olejach, to połączenie delikatnej pielęgnacji z odżywczymi wyciągami roślinnymi. Peelingi Cuccio możesz stosować na skórę całego ciała, dobierając indywidualnie swój apetyczny eliksir. Oto kolorowe peelingi Cuccio w równie smakowitych 4 wydaniach: mleczno-miodowym, bergamotkowo-cytrusowym, papajowym i figowo-granatowym.

Czytaj więcej