prezent

Dawno mnie tu nie było i kobiety zdążyły zawładnąć całym naszym blogiem. Ale teraz nadszedł czas na mnie. Pewnie nietrudno się domyślić do kogo będzie skierowany mój wpis - oczywiście, że do mężczyzn! Bo to właśnie im mam obowiązek przypomnieć o tym jaki miesiąc właśnie się rozpoczął. Mamy marzec, a co za tym idzie wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet. Dzień kiedy możemy zadbać o swoje piękniejsze drugie połówki. Co powiecie zatem, aby zaproponować im romans? Zastanawiasz się z kim? Poznaj peelingi Body Boom!

Czytaj więcej

Jest taki dzień raz  w roku bardzo wyjątkowy. Dzień kiedy małym gestem, uśmiechem, prezentem możemy podziękować najważniejszej osobie w naszym życiu. 26 maja każda kobieta, która została mamą powinna poczuć się wyjątkowo. A powodów dla których warto jej powiedzieć “Dziękuję" czy "Kocham” i obdarować małym prezentem jest wiele. Bo czy to nie właśnie nasza mama wstawała do nas zawsze w nocy, przytulała kiedy było nam źle? Czy to nie ona zawsze nas pocieszała, wspierała, motywowała? To właśnie ta jedna kobieta jest naszym największym przyjacielem. Świat pędzi do przodu i nigdy nie mamy czasu, jednak spróbuj  zatroszczyć się o Mamę w jej święto.

Czytaj więcej

Zachęcamy, aby o mamy dbać na co dzień, ale w dniu im przeznaczonym warto podarować im jakiś upominek. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy - jaki prezent na Dzień Matki wybrać - oto nasze propozycje.

Czytaj więcej

Walentynki to dzień wyjątkowy dla wielu par. Znajdują bowiem one czas dla siebie, aby usiąść, porozmawiać, pobyć ze sobą. Jak dla mnie jest to święto troszkę nad wyraz celebrowane. Natomiast dla osób, które faktycznie nie mają na co dzień tyle czasu, aby spędzić go z ukochaną osobą jest to wyjątkowy dzień. Dzień, kiedy możemy sprawić uśmiech i radość bliskiej nam osobie. Zatem jakie prezenty na walentynki wybrać?

Czytaj więcej