przesuszona skóra głowy

Olejki Moroccanoil do skóry głowy

Problemy skóry głowy to nie tylko przykry dyskomfort codzienny, ale i choroba utrudniająca wzrost zdrowych włosów. Jeśli masz włosy słabe, rzadkie lub wypadające i chcesz poprawić ich jakość zainwestuj w olejki do włosów lub lecznicze ampułki. Wcierki do włosów potrafią zagęścić włosy, równoważąc też pracę skóry głowy. Oto nowe olejki Moroccanoil, przemyślane pod kątem określonych problemów skóry głowy.

Czytaj więcej

Skóra głowy to część ciała, o której często zapominamy, interesując się nią w sytuacjach ekstremalnych, jak łupież, wypadanie włosów, swędzenie, uczucie ciągnięcia, czy nadmiernej suchości. Tymczasem skóra głowy jest bardzo ważnym miejscem, bowiem odpowiada za stan naszych włosów na całej ich długości. Wystarczy spojrzeć na skórę jak na glebę i odpowiedzieć co urośnie na bardzo suchej, pozbawionej odpowiedniej dawki nawilżenia? Jeśli hodujemy kaktusy, ta metoda się sprawdzi, w przypadku włosów, nie do końca.

Jeśli przesuszona skóra głowy to także Twój problem, ten wpis jest dla Ciebie. Dziś o tym, jak nie dopuścić do przesuszenia skóry głowy i jak radzić sobie z problemem nadmiernej suchości włosów. Przedstawiamy sposoby na to, jak zapewnić im odpowiedni poziom nawilżenia.

Czytaj więcej