włosy latem

fryzury na lato

Falowane włosy, krótkie fryzury, a może upięcia? Dzisiaj opowiemy Wam, jakie uczesania są już passe, a jakie wskazują nam styliści i projektanci mody, jako wiodące. To ponadczasowe rozwiązania!

Czytaj więcej

Lato, jak co sezon, wytycza nowe trendy nie tylko w naszej szafie, ale i we fryzjerstwie. Jak zawsze trochę innowacji miesza się z powieleniem tendencji sprzed sezonu. My stawiamy jednocześnie na modę, jak i na wygodę. Oto kilka fryzur na lato, dzięki którym będziesz nie tylko wyglądała pięknie, ale również włosy nie będą Ci przeszkadzać nawet podczas największych upałów.

Czytaj więcej
Wzmożone wypadanie włosów szczególnie dotkliwie odczuwamy podczas zmian pór roku. Z problemem okresowego wypadania włosów zmagamy się zwykle jesienią oraz wiosną. Jesień to czas pożegnania ze słońcem, utraty witalności i apatii, co od razu przekłada się na wygląd naszych fryzur. Wiosna to czas przesilenia, czyli zmęczenia organizmu zimową, bezsłoneczną aurą i brakiem witamin, co skutkuje zmęczeniem i wypadaniem włosów. Mimo to sezonowe wypadanie włosów może dopaść nas przez cały rok. Dziś pierwsza część artykułu o tym dlaczego włosy wypadają latem i jak skutecznie zapobiec temu zjawisku.

Czytaj więcej

Wiosna zagląda już w nasze okna, a wraz ze zmianą czasu zmieniają się trendy ulicy i styl kobiet nią kroczących. Wiosna 2012 przynosi kilka nowych propozycji fryzur, ale też powtarza stare wzorce, dodając do nich lekkiego smaczku. Z pewnością styl ulicy 2012 będzie kolorowy, pełen seksapilu i nowoczesności. Prym wiodą długie włosy, objętość, klasyka w nowym wydaniu i fantazyjne upięcia. Niby nic nowego, a jednak styliści ciągle potrafią nas zaskoczyć. Oto najmodniejsze fryzury na sezon wiosna/lato 2012.

Czytaj więcej
Pielęgnacja włosów latem wymaga szczególnej uwagi. Jeśli będziemy pamiętać o właściwej ochronie naszych włosów i skóry głowy, odwdzięczą się nam blaskiem i zdrowym wyglądem. Kluczem do sukcesu jest szampon z filtrem UV. Czytaj więcej