Batiste

Dowiedz się co to jest suchy szampon i zostań ekspertem. Przydatne informacje, które z łatwością wykorzystasz w każdej sytuacji!

Czytaj więcej
Suche szampony do włosów

Ileż to razy zdarza się nam sytuacja, w której musimy natychmiast wyjść z domu, a nasze włosy mówiąc delikatnie wyglądają kiepsko...?! O myciu włosów lub czasochłonnej stylizacji możemy wtedy zapomnieć...  Jak zatem poradzić sobie z tą ekstremalną sytuacją i ekspresowo przywrócić włosom pożądaną świeżość?

Czytaj więcej

Szampon suchy w formie atomizera to nowoczesny kosmetyk do odświeżania włosów, o którym większość z Was pewnością już słyszała, jednak nie każdy miał na tyle odwagi, by wypróbować go osobiście. Szampony suche są odpowiedzią koncernów kosmetycznych na dzisiejszy, szybki tryb życia, gdy większość z nas musi być nie tylko kreatywnym 24 h na dobę, ale też wyglądać nienagannie przez cały dzień. Mimo że szampon suchy jest swego rodzaju nowinką kosmetyczną, to nie stanowi on wiekopomnego odkrycia. Już nasze babcie odświeżały swoje włosy za pomocą podobnych substancji pochłaniających nieestetyczne sebum. W tym celu stosowały na włosy skrobię kukurydzianą, ziemniaczaną lub ryżową. Dzisiaj pudry odświeżające włosy mają praktyczną postać spray'u lub występują w mniej wygodnej formie sypkiej. Sprawdź zatem, jak stosować suchy szampon.

Czytaj więcej