Suchy szampon – przewodnik

Dowiedz się co to jest suchy szampon i zostań ekspertem. Przydatne informacje, które z łatwością wykorzystasz w każdej sytuacji!

Suchy szampon – przewodnik

Czy wiesz czym jest suchy szampon i jak on działa?

Zacznijmy od tego, że głównym składnikiem szamponu jest chłonny proszek, który skutecznie pochłania sebum. To jego nadmiar sprawia, że musimy myć głowę – niektórzy z nas nawet codziennie…

Oprócz odświeżenia uzyskamy optyczną objętość fryzury, ponieważ suchy szampon nie tylko działa podobnie  jak lakier, ale unosi włosy u nasady głowy.

Składnik pochłaniający, to skrobia ryżowa, która nie pozostawia białych śladów na włosach i tym samym nie trzeba wyczesywać pyłku. Szampon jest w formie aerozolu, dzięki czemu z łatwością rozprowadzimy go na włosach.

Milion powodów dlaczego Batiste i dlaczego suchy szampon

Batiste nie jest pierwszym suchym szamponem, który pojawił się na polskim rynku. Czy zdajesz sobie sprawę, że ten wynalazek był już znany w latach 70 i 80?!

Jego różnorodność i szeroki wachlarz wyboru sprawia, że możemy dopasować produkt do naszych indywidualnych potrzeb. Jego zapach i łatwość w aplikowaniu daje poczucie odświeżenia włosów w parę sekund.

Przypomniał mi się tekst piosenki:

“Czas goni nas, goni nas cały czas” i choć są to słowa zespołu Akurat z 2001 roku, nadal są aktualne i mam wrażenie, że jak najbardziej na CZASIE.

Każdy z nas jest zabiegany mniej lub bardziej, wiec poniżej opiszę milion powodów dlaczego Batiste i dlaczego suchy szampon. Kiedy się przydaje i komu pomaga.

[Z tym milionem trochę przesadziłam ale tych powodów jest naprawdę bardzooo dużo!]

1. Błyskawica, nie musimy długo czekać na efekt końcowy. Wystarczy, że wstrząśniemy opakowaniem, popsikamy suche włosy z odległości 20-30 cm u nasady głowy, wmasujemy i gotowe! Nie wymaga też wyczesywania. Dlatego szatynki i brunetki nie muszą się obawiać białych śladów na głowie.

estyl_batiste_blog_icon_cherry

2. Poręczny, koniec z nieprzyjemnymi niespodziankami. Jego wygląd i rozmiar zaprojektowany jest w taki sposób, żeby z łatwością zmieścił się do naszej torebki. Możemy go zabrać wszędzie, na fitness, na wakacje, a nawet do pracy.

3. Problem z przetłuszczającymi się włosami? Codzienne mycie, to zmora wielu dziewczyn. Oczywiście suchy szampon nie pozbawi nas tego procesu, ale uratuje te osoby, które borykają się z takim problemem. Przyda nam się szczególnie wtedy kiedy zaśpimy na ważne spotkanie, do pracy czy najzwyczajniej na świecie nie będzie nam się chciało ich myć.

estyl_batiste_blog_icon_original

4. Duży wybór, szeroka gama zapachów jest tak bogata, że z łatwością znajdziemy coś dla siebie. Produktów jest wiele, tak samo jak nas, więc bez obawy mogę napisać, że każdy znajdzie swój ulubiony szampon Batiste. Niektóre modele objęliśmy promocją.

5. Po piąte, odnośnie promocji – cena. Suche szampony nie sieją postrachu dla naszych portfeli, bowiem ceny nie są wysokie, a efekty szybkie i fenomenalne.

6. Pogoda. Zdajemy sobie sprawę, że bez czapki czy kapelusza czasami nie wyjdziemy z domu. Bo zimno, bo pada, bo wieje – a po zdjęciu nakrycia głowy, włosy wyglądają na oklapnięte i pozbawione świeżości, a przecież przed wyjściem je układałyśmy… Zaś latem jesteśmy zmuszone częściej je myć. Dlatego w takich wypadkach, dobrym rozwiązaniem może być suchy szampon, który odświeży i poprawi popsutą fryzurę.

estyl_batiste_blog_icon_blush

7. Młoda mama, nie ma na nic czasu. Zajęta swoją pociechą nie zwraca uwagi na nikogo – co jest w 100% zrozumiałe. A co jeżeli niespodziewanie odwiedzi nas koleżanka? Lub koniecznie musimy wyjść do sklepu? Czasami różne sytuacje zmuszają nas do podjęcia szybkich kroków.

8. Stylizacja fryzury – nie tylko odświeża, ale również cudownie nadaje objętość naszym włosom. Unosi u nasady i sprawia, że są podatne do stylizacji. Nawet osoby z cienkimi i trudnymi do ułożenia włosami, nie będą mieć większych problemów podczas ich układania.

blog grafika

9. Trik. Jednym ze sposobów, aby oszukać gruczoły i wydłużyć proces do następnego mycia jest rozprowadzenie pyłku na suche włosy zaraz po ich umyciu. Biały proszek będzie tylko czekał, aby zneutralizować wydzielane sebum. Bowiem nasz organizm nie wie, że to co wyprodukował zostanie zniwelowane. Nazywam to oszukiwaniem w słusznej sprawie. Przetestuj i koniecznie daj znać czy u Ciebie zadziałało.

10. Bezawaryjny, nie tylko ratuje nas w wyżej wymienionych sytuacjach, ale Batiste dokłada wszelkich starań, aby dysze się nie zatykały, a usterki które często występują w tańszych produktach się nie przytrafiały.

Batiste –  ratuje z opresji i nie tylko

Nie podałam Wam miliona powodów dlaczego suchy szampon, ale wiele przydatnych wyjaśnień. Ta poręczna butelka może uratować nas z nie jednej opresji. Cena oraz wachlarz zastosowań sprawia, że w Wielkiej Brytanii ten produkt sprzedawany jest co dwie sekundy!

Suchy szampon, który wybrać?

Może miałaś okazję wypróbować suchy szampon? A może dopiero masz zamiar? Jeżeli tak to koniecznie zobacz nasz przewodnik po Batiste.

baner-blog

 estyl_batiste_blog_btDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *