Suche szampony

liczba produktów: 23
Suche szampony

Dowiedz się więcej o suchych szamponach czytaj

Suchy szampon - wybawienie dla kobiet w XXI wieku

Suchy szampon to rewolucja wśród kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. Dlaczego? Ponieważ pozwala w błyskawiczny sposób odświeżyć włosy, dodać im lekkości i blasku. Sprytny i poręczny kosmetyk z powodzeniem może być stosowany zarówno w ciągu roboczego tygodnia przed ważnym czy niespodziewanym wyjściem, jak i na wyjazdach, wycieczkach, kempingach czy w miejscach, gdzie dostęp do ciepłej wody jest dość ograniczony.

Coraz więcej kobiet musi myć głowę co 2-3 dni, a nawet codziennie - w przeciwnym razie czuje się nieświeżo i nie do końca atrakcyjnie. Jeśli należysz do tej grupy, to na pewno są Ci bardzo bliskie rozważania na temat najlepszego momentu na umycie czupryny, by efekt był zadowalający przez jak najdłuższy czas. Jednak gdy nagle pojawia się niezapowiedziane wyjście, brak czasu na poranny prysznic czy inne nieprzewidziane okoliczności, to na pomoc przychodzi ON - suchy szampon w formie poręcznego sprayu!

Jak stosować suchy szampon? Jak on działa?

Suchy szampon dostępny jest w formie sprayu - może być zarówno w standardowej, dużej butelce, jak i poręcznym kompaktowym rozmiarze mieszczącym się do torebki czy bagażu podręcznego. Spray rozpyla się tuż u nasady włosów, najlepiej rozdzielając wcześnie pukle na jak najmniejsze części, by substancja czynna bez trudu dostała się do skóry głowy, a nie osiadła na całych włosach. Po rozpyleniu suchego szamponu warto zaczekać chwilę, aby specyfik dobrze osiadł na skalpie i u nasady włosów. Następnie delikatnie opuszkami palców wmasuj białą substancję w skórę głowy - dzięki temu nie tylko wzmocnisz efekt odświeżenia, lecz także pobudzisz skórę do wytężonej pracy, mieszki włosowe zostaną aktywowane, a cała czupryna zostanie lekko uniesiona. Na koniec możesz wyczesać delikatnie resztki specyfików z włosów.

Gotowe! Włosy błyskawicznie odzyskają świeżość, staną się mniej przetłuszczone i przyklapnięte, a Ty będziesz czuła się atrakcyjnie i pewnie. A to wszystko zasługa suchego szamponu!

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Suche szampony (23)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: