krem do twarzy

Bomb Cosmetics Już w najbliższy weekend rozpoczynamy wielkie świętowanie z firmą Bomb Cosmetics i obniżamy ceny wszystkich produktów z przepysznej krainy o 20%. Naturalne, nieziemsko pachnące, ręcznie wytwarzane produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała Bomb Cosmetics mogą być Twoje w promocyjnej, super cenie! Zanurz się razem z nami w weekendowym szaleństwie zakupów niskokalorycznych smakołyków marki Bomb Cosmetics :) Jeśli jeszcze nie miałaś/miałeś okazji poznać bliżej bajecznie pachnącej krainy produktów Bomb Cosmetics zachęcamy do zapoznania się z mini przewodnikiem poniżej :) Czytaj więcej
kremy do twarzy dla mężczyzn

Kolejna część cyklu „Męskim okiem”. Dziś na warsztat wrzucamy kremy do twarzy dla mężczyzn. Warto czy nie warto? Kiedyś nie do pomyślenia dla prawdziwego mężczyzny, ale w dzisiejszych czasach wszystko jest inne. My, faceci zaczynamy bardziej o siebie dbać pod względem estetycznym (i zdrowotnym). Pytanie tylko czy codzienne nawilżanie twarzy kremem nie jest już przesadą?

Czytaj więcej
Pielęgnacja skóry twarzy zimą – jaka powinna być? Obalamy mity

Pielęgnacja skóry twarzy zimą to temat wywołujący wiele emocji. Wynika to z różnych metod dbania o cerę i niedostatecznej wiedzy na temat funkcjonowania rożnych typów skóry. Przy doborze kremu na zimę trzeba wziąć pod uwagę fakt, że kosmetologia, jak każda inna dziedzina idzie do przodu, oferując nam coraz nowsze rozwiązania i technologie. Dziś o najczęściej powtarzanych mitach na temat zimowej pielęgnacji skóry twarzy, i o tym, jak chronić ją właściwie.

Czytaj więcej
krem na dzień

Jak sądzicie - czy dzielnie kremów na te na dzień i na noc ma sens? Czy krem do cery normalnej sprawdzi się przy cerze mieszanej? Przeczytajcie recenzję John Masters Rose & Apricot Antioxidant. Ten krem na dzień przetestowała dla Was Małgosia.

Czytaj więcej