krótkie włosy

Bardzo często krótkie fryzury utożsamiane są mylnie z brakiem kobiecości i typowymi chłopczycami. Styliści fryzur mówią co innego – krótkie włosy mogą wyglądać tak samo stylowo, jak każda inna fryzura z włosów długich. Nosząc dobrze ostrzyżone krótkie włosy możesz być pewna, że nie umkniesz uwadze otoczenia i nie wtopisz w bezosobowy tłum. Zobacz wariacje najciekawszych krótkich fryzur z grzywką i spróbuj wyczarować je na swojej głowie.

Czytaj więcej

Krótkie fryzury z pazurem to coś dla kobiet, które nie boją się zmian. Obcięcie włosów z długich na krótkie to dość radykalna i odważna metamorfoza wizerunku. Tymczasem często okazuje się, że Panie, które podjęły ryzyko tej metamorfozy o wiele korzystniej wyglądają we włosach krótkich, niż same sądziły.

Krótkie fryzury wcale nie muszą oznaczać nudy i monotonii na głowie. Dobre cięcie gwarantuje różne uczesania i stylizacje fryzur nawet w przypadku włosów krótkich. Dziś opowiemy Wam o kilku najmodniejszych uczesaniach z włosów krótkich i kosmetykach, którymi osiągniesz wymarzony efekt.

Czytaj więcej
guma do włosów Krótkie fryzury bez wątpienia dodają kobietom pazura. Sprawiają, że wyglądasz bardziej ekstrawagancko i seksowniej. Pomagają wyróżnić się na tle innych i dają mnóstwo możliwości do eksperymentów koloryzacyjnych. Ale tylko pod warunkiem, że cięcie wykonał dobry fryzjer, a Tobie pasują krótkie włosy. W przeciwnym wypadku efekt będzie w najlepszym warunku przeciętny, a w najgorszym - karykaturalny. Jeśli chcesz uniknąć gorączki zapuszczania włosów, picia drożdży po kilka razy dziennie i niecierpliwego wyczekiwania na odrośnięcie fryzury, przeczytaj nasz artykuł. Dowiesz się z niego, czy jesteś typem kobiety, dla której krótkie fryzury są wręcz stworzone. Czytaj więcej
Włosy do ramion kojarzyły się do tej pory z nudą i bezpiecznym wyborem kobiety, która nie chce mieć ani długiej, ani krótkiej fryzury. Tymczasem fryzura lob szturmem zdobywa pokazy mody i ulice. Na czym polega jej fenomen? Jak stylizować long boba? Komu będzie pasowała fryzura do ramion? Odpowiedzi znajdziesz w artykule. Czytaj więcej