masło do ciała

Bomb Cosmetics Już w najbliższy weekend rozpoczynamy wielkie świętowanie z firmą Bomb Cosmetics i obniżamy ceny wszystkich produktów z przepysznej krainy o 20%. Naturalne, nieziemsko pachnące, ręcznie wytwarzane produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała Bomb Cosmetics mogą być Twoje w promocyjnej, super cenie! Zanurz się razem z nami w weekendowym szaleństwie zakupów niskokalorycznych smakołyków marki Bomb Cosmetics :) Jeśli jeszcze nie miałaś/miałeś okazji poznać bliżej bajecznie pachnącej krainy produktów Bomb Cosmetics zachęcamy do zapoznania się z mini przewodnikiem poniżej :) Czytaj więcej
mus do rąk i ciała

Krem do rąk, krem pod oczy, odżywcze masło do ciała i maska na włosy w jednym? Mus do rąk i ciała John Masters Organics, bo o nim mowa, to kosmetyk idealny i wielofunkcyjny. Posiada w swoim składzie m.in.: oliwę z oliwek, masło kakaowe, wosk pszczeli, masło shea, olej z ogórecznika lekarskiego, olej z nasion słonecznika, len zwyczajny, olej z róży piżmowej, masło Cupuacu, olej z brokuł oraz olejek z nasion żurawiny. Małgosia sprawdziła jego działanie w każdej z ról.

Czytaj więcej
masło do ciała

W ciepłe dni skóra szczególnie potrzebuje nawilżenia. Każda z Was zna jednak to nieprzyjemne uczucie lepkości, które pozostawia większość kosmetyków na spoconej skórze. Masło do ciała Cuccio z miodem i mlekiem sojowym to co innego! Przeczytajcie recenzję tego lekkiego kosmetyku nawilżającego.

Czytaj więcej

Masło Cupuacu , co należy odczytywać jako masło kupasu, jest rodzajem egzotycznego tłuszczu, pozyskiwanego z owoców drzewa Theobroma grandiflorum. Roślina rośnie w Brazylii, w lasach Amazonii, a także Peru. Substancję cechuje duże powinowactwo z warstwą lipidową naskórka (ciało, włosy).

Czytaj więcej